حسن‌زاده: فیلم مستندگونه پیش می‌رود

کد خبر 13416 - 1392 12 | تاریخ: 1271 روز پیش-1392/12/10 | ساعت: 21:49

حسن زاده در مورد فیلم «مردمانی که من می شناسم» گفت: فضای کاری که به عنوان فیلم سینمایی انتخاب کردم به مستند نزدیک است اما داستان دارد.

به گزارش خبرنگار سینماپرس سید امیر سیدزاده به تازگی برای پروژه سینمایی «مردمانی که من می شناسم» به کارگردانی ناهید حسن زاده پروانه ساخت گرفته است، در تلاش برای مهیا کردن شرایط ساخت برای فیلم است.

ناهید حسن زاده نویسنده و کارگردان پروژه سینمایی «مردمانی که من می شناسم» در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس گفت: «مردمانی که من می شناسم» در رابطه با ارتباط فرزندان با پدرو مادرانشان است و  تاثیر گذاری غیاب پدر و مادر آنها را نشان می دهد. این فیلم با رویکری اجتماعی در حقیقت نخستین کار بلند سینمایی من است. فضای کاری که به عنوان فیلم سینمایی انتخاب کردم به مستند نزدیک است اما داستان دارد.

وی در مورد روند نوشتن فیلمنامه «مردمانی که من می شناسم» افزود» دو سال برای نوشتن این فیلمنامه وقت گذاشتم. البته طبیعی است که این دوسال مداوم نبوده اما پروسه نوشتن تا پایان آن دو سال طول کشید. بعد از آن به دنبال تهیه کننده بودم. خوب با توجه به اینکه من قبلا چندین فیلم کوتاه مانند «حلیمه» و «من بر زمین سنگین شدم» داشتم باعث شد به عنوان کسی که با کار سینما آشناست آقای سیدزاده قبول کردند فیلمنامه را بخوانند و بعد از آن مجاب شدند که فیلمنامه را تهیه کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر منتظر هستم لوکیشن هایمان را پیدا کنیم و آقای سیدزاده در تلاش است تا شرایط را برای ساخت فیلم مهیا کند. یک سری از بازیگران «مردمانی که من می شناسم» را انتخاب کرده ایم اما چون هنوز قرارداد نبسته ایم نمی توانیم اسمی آنها را عنوان کنیم. البته من ترجیح می دهم با بازیگران استار کار نکنم  چون فضای فیلم مستند گونه است ولی خب نظر تهیه کننده هم مهم است ودر این زمینه در حال گفت و گو هستیم تا به نقطه مشترکی برسیم.

حسن زاده در خاتمه تصریح کرد: شخصیت اصلی «مردمانی که من می شناسم» یک دختر 18 ساله است و به مشکلاتی که بین یک پدر و دختر است می پردازد. پدر مدتی نبوده است و حالا پس از اینکه بازمی گردد، مشکلاتی برای دخترش بوجود آمده و پدر می خواهد این مشکلات را حل کند.

 


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 7 + 7 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر