فراخوان شرکت در جشنواره فیلم‌های مستند مردم‌شناسی خاورمیانه و آسیا-اروپا منتشر شد

کد خبر 13417 - 1392 12 | تاریخ: 1271 روز پیش-1392/12/10 | ساعت: 21:50

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی فراخوان اولین دوره جشنواره مستند مردمشناسی خاورمیانه و آسیا-اروپا (چین، آسیای میانه، روسیه و قفقاز) که تابستان سال آینده در کشور استونی برگزار خواهد شد را منتشر کرد.

به گزارش سینماپرس ، هدف از برگزاری این جشنواره که طی روزهای ۹ تا ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۳ و همزمان با سیزدهمین کنفرانس بین المللی دوسالانه مردمشناسان اجتماعی اروپا در دانشگاه تالین استونی برگزار خواهد شد، حمایت از فیلم های مستند و تجربی در زمینه مردمشناسی و موضوعات متنوع دیگری چون جامعه شناسی، فرهنگ عامه و موضوعات دینی در کشورهای خاورمیانه و آسیا-اروپا است.

فیلمسازان علاقمند به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود با موضوعات مورد اشاره را تا روز ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ به مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ارسال کنند. این فیلم ها باید تولید دی ماه ۹۲ به بعد بوده و از زیرنویس انگلیسی با کیفیت مطلوب و قابل ارائه در محافل دانشگاهی برخوردار باشد.

این گزارش می افزاید: امکان ارسال آنلاین فیلم های مستند و تجربی به دبیرخانه رسمی این جشنواره به نشانی: http://www.easaonline.org/networks/amce/film.shtml و یا پست الکترونیکی دبیر جشنواره (دکتر پدرام خسرونژاد pk۱۸@st-andreews.ac.uk) هم میسر است؛ ضمن اینکه فیلمسازان ایرانی می توانند نسخه DVD آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره مستقر در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵ ارائه کنند.

گفتنی است: یک گروه کارشناس بین المللی، داوری این جشنواره را برعهده خواهند داشت و کارگردانان و دست اندرکاران فیلم های برگزیده هم می توانند با هزینه شخصی در جشنواره شرکت کنند.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 7 + 8 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر