فراخوان شرکت در جشنواره فیلم‌های مستند مردم‌شناسی خاورمیانه و آسیا-اروپا منتشر شد

کد خبر 13417 - 1392 12 | تاریخ: 968 روز پیش-1392/12/10 | ساعت: 21:50

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی فراخوان اولین دوره جشنواره مستند مردمشناسی خاورمیانه و آسیا-اروپا (چین، آسیای میانه، روسیه و قفقاز) که تابستان سال آینده در کشور استونی برگزار خواهد شد را منتشر کرد.

به گزارش سینماپرس ، هدف از برگزاری این جشنواره که طی روزهای ۹ تا ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۳ و همزمان با سیزدهمین کنفرانس بین المللی دوسالانه مردمشناسان اجتماعی اروپا در دانشگاه تالین استونی برگزار خواهد شد، حمایت از فیلم های مستند و تجربی در زمینه مردمشناسی و موضوعات متنوع دیگری چون جامعه شناسی، فرهنگ عامه و موضوعات دینی در کشورهای خاورمیانه و آسیا-اروپا است.

فیلمسازان علاقمند به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود با موضوعات مورد اشاره را تا روز ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ به مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ارسال کنند. این فیلم ها باید تولید دی ماه ۹۲ به بعد بوده و از زیرنویس انگلیسی با کیفیت مطلوب و قابل ارائه در محافل دانشگاهی برخوردار باشد.

این گزارش می افزاید: امکان ارسال آنلاین فیلم های مستند و تجربی به دبیرخانه رسمی این جشنواره به نشانی: http://www.easaonline.org/networks/amce/film.shtml و یا پست الکترونیکی دبیر جشنواره (دکتر پدرام خسرونژاد pk۱۸@st-andreews.ac.uk) هم میسر است؛ ضمن اینکه فیلمسازان ایرانی می توانند نسخه DVD آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره مستقر در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵ ارائه کنند.

گفتنی است: یک گروه کارشناس بین المللی، داوری این جشنواره را برعهده خواهند داشت و کارگردانان و دست اندرکاران فیلم های برگزیده هم می توانند با هزینه شخصی در جشنواره شرکت کنند.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 17 + 1 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر