تدوین «آزادی مشروط» آغاز شد

کد خبر 13419 - 1392 12 | تاریخ: 1361 روز پیش-1392/12/10 | ساعت: 21:55

مقصود جباری در مورد فیلم سینمایی خود گفت: در پروژه «آزادی مشروط» کار به سرعت پیشرفت و هم اکنون در آغاز تدوین هستیم.

به گزارش خبرنگار سینماپرس فیلم سینمایی «آزادی مشروط» با عنوان قبلی «من سعید هستم» به نویسندگی و کارگردانی حسین مهکام و تهیه کنندگی مقصود جباری که در اواسط دی ماه کلید زده شد در حال انجام  مراحل فنی است. این نخستین کار حسین مهکام در مقام کارگردان است و پیش از این نویسنده فیلمنامه هایی از جمله «بیست»، «برف» و ... بوده‌است.

مقصود جباری تهیه کننده این فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس گفت: در تاریخ 26 بهمن ماه فیلمبرداری پروژه «آزادی مشروط» به پایان رسید و با پایان فیلمبرداری وارد انجام مراحله تدوین شدیم.

وی اظهار داشت: بعد از فیلمبرداری فیلم برای تدوین به مصطفی خرقه پوش سپرده شد و هم اکنون در حال رایزنی برای صداگذاری و موسیقی فیلم هستیم.

مقصود جباری ادامه داد: با توجه به همدلی و همکاری یک گروه منسجم و  با اخلاق توانستیم  فضای خوبی پشت دوربین داشته باشیم و این باعث شد بتوانیم فیلم خوبی بسازیم. در پروژه «آزادی مشروط » از آن چیزی که فکر می کردیم نتیجه بهتری حاصل شده است.

جباری تصریح کرد: رامبد جوان، هنگامه قاضیانی، شاهرخ فروتنیان، حسین پاکدل در این فیلم به ایفای نقش می پردازند و کیانوش عیاری مشاور کارگردان است.

علی واله و محمدعلی کیانی مجریان طرح «آزادی مشروط» هستند . «آزادی مشروط»  مضمون اجتماعی روز با محوریت نوجوانان با توجه به زیرساخت های فرهنگی، اجتماعی و معنوی دارد.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 14 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر