تدوین «آزادی مشروط» آغاز شد

کد خبر 13419 - 1392 12 | تاریخ: 964 روز پیش-1392/12/10 | ساعت: 21:55

مقصود جباری در مورد فیلم سینمایی خود گفت: در پروژه «آزادی مشروط» کار به سرعت پیشرفت و هم اکنون در آغاز تدوین هستیم.

به گزارش خبرنگار سینماپرس فیلم سینمایی «آزادی مشروط» با عنوان قبلی «من سعید هستم» به نویسندگی و کارگردانی حسین مهکام و تهیه کنندگی مقصود جباری که در اواسط دی ماه کلید زده شد در حال انجام  مراحل فنی است. این نخستین کار حسین مهکام در مقام کارگردان است و پیش از این نویسنده فیلمنامه هایی از جمله «بیست»، «برف» و ... بوده‌است.

مقصود جباری تهیه کننده این فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس گفت: در تاریخ 26 بهمن ماه فیلمبرداری پروژه «آزادی مشروط» به پایان رسید و با پایان فیلمبرداری وارد انجام مراحله تدوین شدیم.

وی اظهار داشت: بعد از فیلمبرداری فیلم برای تدوین به مصطفی خرقه پوش سپرده شد و هم اکنون در حال رایزنی برای صداگذاری و موسیقی فیلم هستیم.

مقصود جباری ادامه داد: با توجه به همدلی و همکاری یک گروه منسجم و  با اخلاق توانستیم  فضای خوبی پشت دوربین داشته باشیم و این باعث شد بتوانیم فیلم خوبی بسازیم. در پروژه «آزادی مشروط » از آن چیزی که فکر می کردیم نتیجه بهتری حاصل شده است.

جباری تصریح کرد: رامبد جوان، هنگامه قاضیانی، شاهرخ فروتنیان، حسین پاکدل در این فیلم به ایفای نقش می پردازند و کیانوش عیاری مشاور کارگردان است.

علی واله و محمدعلی کیانی مجریان طرح «آزادی مشروط» هستند . «آزادی مشروط»  مضمون اجتماعی روز با محوریت نوجوانان با توجه به زیرساخت های فرهنگی، اجتماعی و معنوی دارد.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 6 + 4 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر