هر روز، بیش از 12 میلیون نفربرای کار به تهران می آیند

کد خبر 13637 - 1392 12 | تاریخ: 1360 روز پیش-1392/12/12 | ساعت: 19:11

جمعیت تهران شهر تهران، روز و شب دارد. شب ها حدود 8 میلیون نفر و روز، بیش از 12 میلیون نفر که برای کار به تهران می آیند. این شهر عریض و طویل، مکان های دیدنی بسیار زیادی دارد. اما تعداد معدودی از افراد هستند که از مکان های دیدنی تهران آگاه باشند.

ممکن است شما هم یکی از همین افراد باشید که کمتر اطلاعی از مکان های دیدنی و تفریحی تهران داشته باشد. از مناطق محافظت شده طبیعی، پارک جنگلی، امامزاده، نقاط تاریخی، مکان های فرهنگی و ... گرفته تا هر چیز دیگری در این شهر بزرگ وجود دارد. کافیست فقط اندکی به آن وارد بود که البته زندگی کارمندی این روزها، به کمتر کسی اجازه می دهد تا اطلاع کافی از این گونه مسائل داشته باشند.

با این حال نگرانی وجود ندارد. اگر قرار بود همه افراد همه چیز را بدانند که هیچ شغلی شکل نمی گرفت! هیچ موسسه توریستی هم. وبلاگ «کافه تهرون» یکی از همین وبلاگ هاست که به همین دلیل تشکیل شده. وبلاگی که یک مهندس کامپیوتر موسس آن است اما به کارهای تفریحی و فرهنگی می پردازد. کافه تهرون در واقع یک کافه و یک پاتوق فرهنگی مجازی است که "علیرضا عالم‌نژاد" آن را راه انداخته و خودش، هدف از ایجاد این وبلاگ را علاقه مندی به مقوله های فرهنگی هنری و صنعت گردشگری، ترویج فرهنگ تهران شناسی و تهران پژوهی، تلاش در جهت حفظ كالبد ، هویت و بافت تهران قدیم و تثبیت جایگاه محله گردی تهران قدیم در صنعت گردشگری عنوان کرده است.

کافه تهرون هر ماه با تورهای تهرانگردی مختلف، میزبان علاقه مندان به تهران گردی است. تورهایی که به صورت دسته جمعی و عمومی برگزار می شوند و تنها کافیست که یک ایمیل ثبت نام بزنید و هزینه نه چندان زیاد تور را به حساب واریز کنید. بقیه اش دیگر دست کافه تهرونی هاست. از ماشین و رفت و آمد گرفته، تا لیدر و غذا و عصرانه و ... .

کافه تهرون البته تورهای اختصاصی سفارشی هم برگزار می کند. تورهایی که تعداد آن می تواند از یک نفر تا 40 نفر متغیر باشد.  مطمئنا کافه تهرونی ها شکفت زده تان خواهند کرد. تهران بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید، زیر و بم پیدا و پنهان دارد که حتی اسمش را هم نشنیده اید


منبع : برنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط گردشگری