سری سوم «شام ایرانی»

کد خبر 13728 - 1392 12 | تاریخ: 1180 روز پیش-1392/12/13 | ساعت: 13:27

سعی داریم در این قسمت از مخاطبان علاقمند به حضور در برنامه هم برای رقابت دعوت کنیم. البته این رقابت منافاتی با رقابت هنرمندان ندارد یعنی سعی می کنیم پروسه فیلمبرداری هر کدام را جداگانه انجام دهیم. سعی می کنیم در هر پکیجی که عرضه می شود یک قسمت از رقابت هنرمندان در کنار یک قسمت از رقابت مخاطبان وجود داشته باشد.

استقبال مخاطبان از سری دوم «شام ایرانی» که چه به لحاظ نحوه اجرا و چه به لحاظ مهمانانی که در آن حاضر بودند گافهای سری اول را نداشت سبب ساز این شده است که کارگردان این کار محمد شایسته به فکر تولید سری سوم آن باشد. جالب اینجاست که شایسته برای کارگردانی سری سوم یک سری ایده متفاوت را برای اجرا درنظر گرفته و از جمله اینکه در کنار هنرمندان، مخاطبان عام هم بتوانند به رقابت در این فیلم-مسابقه بپردازند. به گزارش شبکه ایران محمد شایسته در گفتگو با شبکه ایران درباره زمان شروع فیلمبرداری سری سوم می گوید:«سعی خودمان را می کنیم که در ماههای ابتدایی سال جدید فیلمبرداری را آغاز کنیم تا بتوانیم همه چیز را با آرامش و بدون عجله پیش ببریم.»

شایسته درباره میزان سودآوری سری قبلی هم به شبکه ایران می افزاید:«به نسبت از فروش راضی هستیم. همین که این مجموعه توانسته خرج تولید خودش را درآورد برای ما کافی است. اگر فروش خوب نبود که مطمئنا سری سوم را نمی ساختیم چون برای من سودآوری در مدیوم رسانه در درجه اول اهمیت قرار دارد. اینکه فیلمی بسازی یا مجموعه ای تولید کنی که مخاطب نداشته باشد عاقلانه نیست.»

این کارگردان درباره اصلی ترین عوامل جذابیت برانگیز کار از نظر مخاطبان می گوید:«راستش را بخواهید تیم حاضران در برنامه را طوری چیدیم که دستمان برای اجرای ایده ها باز باشد. از آن طرف ممیزی چندانی هم بر کار حاکم نبود و به همین دلیل توانستیم بخش اعظم شوخیهای شکل گرفته در برنامه را در اختیار مخاطبان قرار دهیم. به عنوان مثال شوخیهایی که فیروز کریمی درباره مساله غرور کرده بود و بداهه های اکبر عبدی به شدت مورد توجه مخاطبان واقع شده بود.»

محمد شایسته پیرامون روند تولید سری سوم هم به شبکه ایران اظهار می دارد:«سعی داریم در این قسمت از مخاطبان علاقمند به حضور در برنامه هم برای رقابت دعوت کنیم. البته این رقابت منافاتی با رقابت هنرمندان ندارد یعنی سعی می کنیم پروسه فیلمبرداری هر کدام را جداگانه انجام دهیم.»

شایسته درباره چگونگی عرضه سری سوم «شام ایرانی» می افزاید:«سعی می کنیم در هر پکیجی که عرضه می شود یک قسمت از رقابت هنرمندان در کنار یک قسمت از رقابت مخاطبان وجود داشته باشد.»


منبع : شبکه ایران

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار