سالار عقیلی با فصل عاشقی در بهار 93

کد خبر 13911 - 1392 12 | تاریخ: 967 روز پیش-1392/12/14 | ساعت: 16:08

 آلبوم «فصل عاشقی» با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی رضا دربندی در اوایل سال نود و سه منتشر میشود.
آلبوم «فصل عاشقی» نام جدید ترین اثر سالار عقیلی است که با آهنگسازی رضا دربندی اوایل سال نود سه منتشر میشود، این آلبوم که تولید آن از سال نود و یک آغاز شده است شامل هفت تصنیف و آواز میباشد که رضا دربندی ضمن آهنگسازی در این اتر دف و سنتور نواخته است و سالار عقیلی با رویکردی متفاوت تر نسبت به آثار گذشته اش در این اثر خوانندگی کرده و نیز جمعی از نوازندگان نامدار کشور در این آلبوم با ایشان همکاری داشته اند.
darbandi-salar-300x210 Copy
رضا دربندی آهنگساز این اثر در این زمینه به خبرنگار موسیقی ایرانیان گفت: «این آلبوم قرار بود که در پاییز سال نود و دو و با نام «دف میزنم» منتشر شود ولی به علت تغیراتی جزئی در ساختار کلی آلبوم، انتسار آن با تاخیر مواجه شد و امید ان میرود که تا اوایل سال نود و سه به دست مخاطبین موسیقی سنتی و ارکسترال برسد.»
وی افزود «این اولین تجربه من در زمینه آهنگسازی برای موسیقی سنتی است و امیدوارم که این مجموعه با استقبال مخاطبین مواجه شود.»
شایان ذکر است که رضا دربندی آلبومی دیگری به نام «دف و بیداد» در دست تولید دارد که این اثر هم با صدای یکی دیگر از خوانندگان مطرح کشور مراحل تولید را سپری میکند.


منبع : موسیقی ایرانیان

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 11 + 3 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر