گلکسی نوت 3 با 18 میلیون دلاربه مراسم اسکار راه یافت

کد خبر 13932 - 1392 12 | تاریخ: 1300 روز پیش-1392/12/14 | ساعت: 17:47

درحالیکه به نظر می‌رسید استفاده‌ «آلن دی‌جنرس»، مجری مراسم اسکار 2014 از گوشی جدید سامسونگ در مراسم اعطای جوایز اتفاقی بوده، اما منابع آگاه اعلام کرده‌اند، این اقدامی برنامه‌ریزی شده ازسوی سامسونگ بوده و با هماهنگی با شبکه ABC (پخش‌کننده انحصاری مراسم اسکار) انجام شده است.
مجری مراسم اسکار حین اعطای جوایز یک گوشی سامسونگ «نوت 3» در دست داشت و به دفعات از خودش عکس می‌گرفت و در قسمتی از مراسم نیز «بردلی کوپر» با این گوشی از خودش و دیگر ستارگان سینما ازجمله «برد پیت»، «مریل استریپ»، «کوین اسپیسی» و «جنیفر لاورنس» عکس گرفت.
همچنین در جریان برگزاری مراسم فرش قرمز ویدئویی پخش شد که در آن چندین فیلمساز جوان همگی از گوشی‌های سامسونگ استفاده می‌کردند.

alen Copy
دو نفر از افراد آگاه درباره مراسم اسکار اعلام کردند، در جلسات تمرینی برگزاری مراسم یک نفر از شرکت سامسونگ نحوه استفاده از گوشی "نوت 3" را به «دی جنرس» آموزش می‌داده است.
گفتنی است استفاده «دی جنرس» از گوشی سامسونگ تاثیر زیادی در مقایسه با سایر تبلیغات این کمپانی خواهد داشت و امتیاز بزرگی برای سامسونگ خواهد بود. کمپانی سامسونگ که از اسپانسرهای مراسم اسکار محسوب می‌شود، از سال 2009 تاکنون بالغ بر 24 میلیون دلار برای برگزاری این مراسم سینمایی هزینه کرده است.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 11 + 5 چند است؟

ADVERTISING