معرفی بازی Battlefield 4

کد خبر 14054 - 1392 12 | تاریخ: 963 روز پیش-1392/12/16 | ساعت: 14:49

ميان تمام بازی‌هایی که روی این سیستم تست کردیم، بازی Battlefield 4 می‌تواند مهم‌ترین گزینه برای بسیاری از علاقه‌مندان به سنجیدن قدرت سخت‌افزاری یک سیستم باشد.
Battlefield 4 به‌دلیل دارابودن تکنولوژی‌های جدید که برای ساخت بازی‌های بزرگ به‌کار می‌رود، بیش از پیش مورد توجه علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای قرار گرفته است. موتور Frostbite که برای ساخت این بازی استفاده شده نمایشی فوق‌العاده از تخریب‌پذیری، نورپردازی، سایه‌های مختلف و پارتیکل‌های گوناگون دارد. به‌نمایش درآوردن محیط‌های بزرگ و پرجزئیات این بازی روی بالاترین تنظیمات کاری نيست که هر سیستمی بتواند از عهده آن برآید، اما زمانی که این بازی را اجرا کردیم، شاهد بودیم که بازی به‌خوبی روی 60 فریم برثانیه اجرا می‌شد و مانند دو بازی قبلی مشکلی در آن وجود نداشت. سیستم مورد نظر ما تا این لحظه در اجرای بازی‌های مختلف جزو بهترین گزینه‌ها بوده و به همین دلیل اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای هستید، می‌توانید به خرید چنین سیستمی فکر کنید.


منبع : آی سی تی نیوز

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 1 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط علم و فناوری