برتری مقتدرانه شهرداری ارومیه برابر کاله

کد خبر 14081 - 1392 12 | تاریخ: 1352 روز پیش-1392/12/16 | ساعت: 21:47

مرحله نيمه نهايي ليگ برتر واليبال امروز جمعه با دو بازي پيگيري شد که در ديدار دوم شهرداري اروميه و کاله مازندران در سالن 12 هزار نفري آزادي تهران به مصاف يکديگر رفتند.

به گزارش ايرنا، تيم واليبال شهرداري اروميه در اين بازي سه بر صفر کاله مازندران مدافع عنوان قهرماني را شکست داد تا بعد از حذف باريج اسانس در مرحله پلي آف به عنوان يک مدعي واقعي در مرحله نيمه نهايي حضور يابد.

شاگردان يداله کارگر پيشه در اين بازي در سه ست متوالي و با امتيازهاي 25 بر 21، 25 بر 21 و 25 بر 15 به پيروزي رسيدند تا نخستين گام را براي فيناليست شدن بردارند.

تيم شهرداري اروميه در اين بازي با ترکيب سعيد مصطفي وند، حامد رضايي، ولادو پتکوويچ، توني کواکويچ، عبدالرضا عليزاده و فرهاد پيروت پور به ميدان آمد.

بهروز عطايي سرمربي کاله مازندارن نيز از ميلاد عبادي پور، فرريکس نيکو، عليرضا جديدي، حمزه زريني، عادل غلامي و رضا قرا در ابتداي اين بازي در ترکيب تيم استفاده کرد.

غفار درخشنده نظارت بر اين ديدار را بر عهده داشت و علي اصغر حاج کاظمي و محسن ترابي نيز به عنوان داورهاي اول و دوم قضاوت بازي کاله و نماينده اروميه را عهده دار بودند.

بيش از سه هزار و 500 نفر در سالن آزادي اين بازي را تماشا کردند و مسئولان فدراسيون واليبال نيز اين بازي را در سالن 12 هزار نفري آزادي نظارگر بودند.

قبل از اين بازي تيم متين ورامين سه بر دو ميزان مشهد را شکست داد.

دور برگشت مرحله نيمه نهايي ليگ برتر واليبال روز يکشنبه 18 اسفندماه با دو بازي در همين سالن پيگيري خواهد شد.


منبع : ورزش3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 6 + 8 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش