لباس های مراسم اسکار 2014

کد خبر 14266 - 1392 12 | تاریخ: 1350 روز پیش-1392/12/18 | ساعت: 10:26

حدودا چند هفته پیش زمانی که پرنس ویلیام در مراسم بفتا 2014 حضورپیدا کرد ،یک لحظه ی بسیار مهم را رقم زد چرا که منجر به برخورد خانواده سلطنتی بریتانیا باهالیوود شد.این دقیقا زمانی را که پرنسس دایانا با جان تراولتا در کاخ سفید و درسال 1985 بر روی فرش قرمز آمدند را به ما یادآوری کرد و این بار این صحنه در مورد لباس پوشیدن کیت میدلتون اتفاق افتاد .پرنس ویلیام همسر کیت میدلتون و برگزار کننده ی مراسم بفتا مثل همیشه برای برگزاری مراسم حضور داشت و چه فرصتی برای کیت بهتراز این یکشنبه و زمان اهدای مراسم اسکاربود!
 
در مراسم اسکار لباس کیت بلانشت هم بسیار بحث برانگیز بود و بدیهی است،این باعث بحث بسیاری میان مدل لباس این شاهزاده خانم با کیت بلانشت شده است .اما واقعا مدل لباس او چگونه بوده است ؟

در حالی که او قطعا میتوانست از طراحی های الکساندر مک کوئین طراح لندنی و یا جنی بکهام بهره ببرد اما آمریکایی ها تفکرات دیگری داشتند.در همین راستا سیمون دونان میگوید: کیت باید لباسی مانند و درخور بریتانیا می پوشید. لباس کیت به نوعی به مانند لباسی بود که در خانه باید آن را پوشید.این به هنگام حضور او بر روی فرش قرمز مشکل ساز خواهد بود.

هریس هم یکی دیگر از بحث برانگیز ترین مدل لباس ها را به تن داشت که یک لباس بلند صورتی که از طراحی هایرالفلورن و مانند لباسی بود که کیت دراوایل 2014 به تن کرده بود و هریس هم مورد بحث با کیت قرار گرفت و در نهایت مدل لباس این سه بسیار بحث برانگیز شد که در تصویر زیر هم می توانید این را ببینید.
1393537645412_style-ralph-lauren-erdem---Copy [a]
کارلا ولش می گوید : کیت باید یک لباس رسمی که از طراحی های سن لوران بود را به تن می کرد .اما کیت می گوید که مدل لباسش را دوست دارد و با زیورآلاتی که انداخته زیباتر هم شده است و این مدل لباس را شایسته ی این مراسم می داند.


منبع : سیمرغ

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 19 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط سبک زندگی