رادیو به پیشواز بهار رفت

کد خبر 14334 - 1392 12 | تاریخ: 1354 روز پیش-1392/12/18 | ساعت: 18:44

حمید شیخ محمدی روز یکشنبه در نشست رسانه ای معرفی برنامه های نوروزی اظهار داشت: خوشبختانه رادیو ایران بر اساس سنت هر ساله با تولید و پخش برنامه هایی همچون جشن نیکوکاری در 15 اسفند ماه، خانه بهاری و ترنم بهار از 25 تا 28 اسفند ماه و ملی شدن صنعت نفت در 29 فروردین ماه زودتر از نوروز به استقبال این عید باستانی رفته است.
وی افزود: رادیو ایران برای تحویل سال ویژه برنامه ای با عنوان صدای پای بهار را با اجرای امیر حسین مدرس، فاطمه آل یاسین و امیر نوری در نظر گرفته است.
مدیر رادیو ایران گفت: برنامه های شاعرانه و نوروز در نوروز از دیگر ویژه های نوروزی است که از رادیو ایران به روی آنتن خواهند رفت.

old_radio Copy
وی خاطرنشان کرد: همچنین برنامه های «گلبانگ» ترانه های مورد علاقه مخاطبان را از ساعت 16 تا 19 هر روز و «کوچه باغ موسیقی» از ساعت 21.30 پخش خواهند شد.
شیخ محمدی ادامه داد: رادیو ایران برنامه های شبانگاهی ویژه ای نیز برای ایام نوروز در نظر گرفته که از جمله آنها شب افروز و راه شب خواهد بود.
وی اظهار کرد: جنگ عصرگاهی، کوی نشاط، صبح نوروزی، چشم انداز، سرزمین نوروزی، غزل نامه بهار و فرهنگ مردم از جمله دیگر برنامه های نوروزی رادیو ایران است.
وی خاطرنشان کرد: رادیو ایران برای ایام فاطمیه نیز برنامه هایی همچون بیداری پنهان، به رنگ یاس، راز خدا، سوزوگداز و سوگنامه یاران را به روی آنتن خواهد برد.


منبع : ایرنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 4 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر