آشنایی با برند IVKO Woman

کد خبر 14448 - 1392 12 | تاریخ: 1354 روز پیش-1392/12/19 | ساعت: 13:00

IVKO Woman یک برند تخصصی در زمینه تولید پوشاک بافت با کیفیت و طرح‌های خارق‌العادست. هنر بافندگی این برند باعث شده تا تولیداتی استثنایی داشته باشد.

IVKO برای تولید طیف نفیسی از لباس‌هاس بافت، که مختص خانم‌های امروزی طراحی شده‌اند، از بهترین الیاف طبیعی استفاده می‌کند.

داستان موفقیت IVKO از سال ۱۹۸۶ شروع شد، زمانی که دانیکا کومننیک، یک کارگاه کوچک بافندگی در سارایوو، پایتخت یوگسلاوی سابق تاسیس کرد.

این زن تلاش کرد تا یک کارآفرین خصوصی در کشور سوسیالیسم و مرد سالار یوگسلاوی باشد. همین کار او باعث شد تا افراد زیادی ابرو بالا بیندازند و ترش کنند! اما زیرکی و فداکاری‌های دانیکا برای طرح‌هایش باعث شد تا هیچ مانعی بر سر راهش نبیند.

در طول سال ۱۹۹۰ تولیدات وی به بلگراد پایتخت کشور صربستان رسید، جایی که چند سال بعد کسب و کار یک خانواده‌ی متوسط به یک برند فشن تکامل یافته تبدیل شد.

امروزه IVKO Woman یک مارک بافت بین‌المللی است؛ با محصولاتی که در فروشگاه‌های فشن بزرگ سراسر اروپا و آمریکا در دسترس خانم‌های خوش پوش است.

ستایش طرح‌ها و اعلام رضایت مشتریان از محصولات در نمایشگاه‌های بزرگ سراسر جهان، داستان نوآوری و موفقیت این برند را بازگو می‌کند.

این موفقیت، احتمالا بخاطر این واقعیت است که IVKO هنوز با همان شور و اشتیاق سه دهه‌ی قبل کارهایش را طراحی می‌کند.

آنها می‌گویند: بجای اینکه بنشینیم و حدس بزنیم که مد مهم و بزرگ بعدی در فشن ممکن است چه باشد، اجازه می‌دهیم تا محصولاتمان سیر تکامل طبیعی خودشان را طی کنند. ما به سبک طرح‌هایمان افتخار می‌کنیم و در آینده نیز افتخار خواهیم کرد.

هر طرحی در بین مدل‌های Ivko بسته به فرم، بافت و رنگش، با زبان دیداری منحصر بفردی صحبت می‌کند.

گروه طراحی IVKO، برای ایجاد یک تصویر قدرتمند و بی انتها از کارهایش، با هر لباسی همانند یک بوم نقاشی رفتار می‌کند، فضای پوچی که باید کشف شود.

آن‌ها می‌گویند:ما اعتقاد داریم که توجه دقیق ما به جزئیات، مهم‌ترین دارایی ما، یعنی خانم‌هایی که لباس‌های ما را می‌پوشند، را نشان می‌دهد. روح کنجکاو و ذهن باز ما به مشتریان ما ظاهری استثنایی و منحصر بفرد خواهد بخشید.

روح و عشقی که در ژاکت، بلوز یا کت‌های بافت IVKOوجود دارد، هر باری که پوشیده می‌شود روشنایی و جلوه‌ی تازه‌ای از خود نمایان می‌کند. بافت‌های این برند استثنایی، احساساتی که تنها در دست‌نوشته‌ها یافت می‌شوند را به دنیای بیرونی آورده است!

IVKO-Woman-4 [a]

IVKO-Woman-1 [a]


منبع : سرخاب سفیداب

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 19 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط سبک زندگی