گزارش ساکرنت از شرایط ایران در جام‌جهانی

کد خبر 14487 - 1392 12 | تاریخ: 1262 روز پیش-1392/12/19 | ساعت: 14:45

جام جهاني 2014 برزيل 95 روز ديگر آغاز مي‌شود و 32 تيم راه يافته به بزرگ‌ترين رويداد فوتبال جهان در برزيل به مصاف هم خواهند رفت. ساکرنت در گزارشي درباره وضعيت چهار تيم حاضر در جام جهاني 2014 برزيل را مورد بررسي قرار داده است و درباره تيم ملي ايران نوشته است: ايران در اولين بازي دوستانه حقيقي خود پس از صعود به جام جهاني 2014 در خانه برابر گينه به ميدان رفت، اما با نتيجه‌ دو بر يک شکست خورد؛ نتيجه‌اي که روي کاغذ، نتيجه‌ بدي براي شاگردان کارلوس کي‌روش محسوب مي‌شود. ايران در حالي اولين ديدار دوستانه خود را پس از صعود به جام جهاني برگزار کرد که تيم‌هايي مثل کره جنوبي و ژاپن تعداد بازي‌هاي دوستانه‌شان پس از صعود به جام جهاني دو رقمي شده است.

به همين خاطر پيش‌بيني مي‌شد که در بازي دوستانه با گينه؛ شاگردان کي‌روش اشتباه‌هاي فردي زيادي داشته باشند. اکنون زمان کمي براي ايران باقي مانده است که بتواند اين مشکلات ريز و درشت را حل کند. ساکرنت در ادامه درباره بازيکناني که قبل از جام جهاني 2014 برزيل باشگاهشان را تغيير دادند تا بتوانند با آمادگي بيشتري حضور در برزيل را تجربه کنند درباره رضا قوچان نژاد، مهاجم تيم ملي ايران نوشت: قوچان نژاد مانند پارک چو يونگ، مهاجم کره جنوبي و لوکاس نيل، مدافع استراليا تصميم گرفت تا تيمش را تغيير دهد تا بتواند شانس حضور در جام جهاني 2014 برزيل را داشته باشد.

او در آخرين دقايق نقل و انتقالات ژانويه از استاندارد ليژ جدا شد و به تيم چارلتون انگليس پيوست. او اکنون تلاش مي‌کند تا چارلتون را از منطقه سقوط به دسته پايين‌تر نجات دهد. هر چند گوچي هنوز نتوانسته براي تيمش در انگليس گلزني کند. اما در شکست دو بر يک ايران برابر گينه موفق شد تک گل ايران را به ثمر برساند. ايران در جام جهاني 2014 برزيل با تيم‌هاي آرژانتين، نيجريه و بوسني و هرزگوين همگروه است و در اولين ديدار از نيجريه پذيرايي خواهد کرد، سپس با آرژانتين و در بازي آخر با بوسني و هرزگوين ديدار خواهد کرد.


منبع : بهار

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 17 + 8 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش