مشکل کمبود کارت‌های تلفن همگانی به زودی رفع می شود

کد خبر 14555 - 1392 12 | تاریخ: 1352 روز پیش-1392/12/19 | ساعت: 22:13

کمبود این کارت ها به دلیل مشکلات تولید و آماده سازی از طرف شرکت های تولید کننده در سطح کشور می باشد و این مشکل مختص استان قزوین نیست.

وی تصریح کرد: با توجه به وجود یک میلیون شماره تلفن همراه و بیش از 400هزار شماره تلفن ثابت در استان به نظر نمی رسد، این مسئله مشکل حاد ارتباطی در استان ایجاد نماید،ولی با توجه به نیاز تعدادی از شهروندان به این نوع کارتها این مشکل نیز به زودی در سطح استان مرتفع می شود.

پورشاکر افزود: در حال حاضر تعداد3 هزار و 200 دستگاه تلفن همگانی در سطح استان نصب می باشد و مدیران و کارشناسان مخابرات ایران تلاش دارند، شیوه صدور کارت‌های تلفن عمومی را عوض و کارت‌هایی که قابلیت چند بار شارژ شدن را داشته باشند، وارد بازار نمایند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر سیم کارت های جدید برای دانشجویان در نظر گرفته شده که60 دقیقه مکالمه و60  پیامک داخل شبکه به همراه 60 مگابایت اینترنت رایگان قابل استفاده در 3 ماه و بدون هزینه مکالمات راه دور و جابه جایی تخفیف ویژه تعرفه ارسال پیامک درون شبکه دانشجوی خدمات ارزش افزوده ویژه دانشجویان است.

پورشاکر تصریح کرد: سیم کارت اعتباری دانشجو مختص دانشجویان گرامی در رده سنی 18 تا 26 سال است و این سیم کارت ها در سراسر کشور در دفاتر خدمات پستی هر استان در دسترس است و متقاضیان می توانند با در دست داشتن کارت ملی و کارت دانشجویی به این مراکز مراجعه و سیم کارت خود را پس از فعال سازی در همان محل در یافت نمایند.


منبع : تسنیم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 19 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط علم و فناوری