مدال برنز تیمی برای تفنگ بادی دختران

کد خبر 14682 - 1392 12 | تاریخ: 1261 روز پیش-1392/12/20 | ساعت: 17:55

مرحله مقدماتي رشته تفنگ نوجوانان دختر با حضور 39 ورزشکار از کشورهاي آسيايي، لحظاتي پيش به پايان رسيد.

نجمه خدمتي با کمترين اختلاف امتياز نسبت به نفرات اول و دوم در جايگاه سوم ايستاد و فاطمه کرم زاده ديگر ملي پوش کشورمان با قرار گرفتن در رده هفتم، دومين فيناليست اين رشته شد.

همچنين در رده بندي تيمي نيز تيم کشورمان پس از تيم هاي مغولستان و کره در جايگاه سوم ايستاد و مدال برنز تيمي اين رقابت ها را از آن خود کرد.

هورا صدرنيا با قرار گرفتن در رتبه 24 از راهيابي به فينال بازماند.

در فينال اين رشته سهميه المپيک نوجوانان توزيع مي شود و ورزشکاران کشورمان براي کسب مدال و سهميه المپيک با حريفان خود به رقابت مي پردازند.

فينال رشته تفنگ بادي بانوان در رده سني جوانان نيز برگزار شد و سولماز نقي لو، فاطمه طاهري و مائده امين زاده به مصاف حريفان خود رفتند. در اين فينال، نمايندگان کشورمان پس از رقابت نزديک با ساير حريفان خود در نهايت در رده هاي چهارم، پنجم و هشتم قرار گرفتند و در اين رشته شرکت کنندگاني از کشورهاي چين و هند در جايگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در اين رشته ورزشکاران ايران در رده بندي تيمي در مقام دوم ايستاده و مدال نقره را از آن خود کردند.

در مرحله مقدماتي رشته تفنگ بادي آقايان و در رده سني جوانان محمد حسين کريمي و امير حسين گل پسند با قرار گرفتن در ردههاي چهارم و هفتم، ضمن کسب مدال نقره تيمي به جمع 8 نفر فيناليست را يافتند.

در مرحله مقدماتي که 24 ورزشکار از کشورهاي مختلف آسيا حضور داشتند، احمد رضا سامع ديگر ورزشکارمان با قرار گرفتن در رده 12 از راهيابي به فينال بازماند.

تيم چين و هند به ترتيب در ردههاي اول و سوم تيمي قرار گرفتند.


منبع : فدراسیون تیراندازی

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 9 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش