مسکن مهر هسا و افزایش قیمت

کد خبر 14810 - 1392 12 | تاریخ: 1347 روز پیش-1392/12/21 | ساعت: 14:33

مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به برگزاری جلسات اختصاصی برای مسکن مهر شرکت هسا گفت: برنامه اجرایی و مالی برای حل مشکل نیمه‌تعطیل بودن یک‌ساله پروژه هسا تدوین شده، ضمن آن‌که ظرف یکی دو روز آینده تفاهم‌نامه اصلاحیه قیمت امضا می‌شود.

 

باران هاشم‌زهی افزود: پروژه «هسا» در مسکن مهر پرند بیش از یک سال است که نیمه‌تعطیل بوده و جلسات متعدد کارشناسی در این رابطه برگزار شده است.

 

وی با بیان "دو برنامه برای تعیین تکلیف این پروژه مشخص کردیم" تصریح کرد: در قالب برنامه اجرایی تا پایان آذرماه سال آینده کل پروژه ساخته، تکمیل و در اختیار مردم قرار می‌گیرد و در چارچوب برنامه مالی نیز پشتیبانی از فرآیند اجرای پروژه صورت خواهد گرفت.

 

وی اظهار کرد: آماده‌سازی پروژه‌های مسکن مهر، ساخت آنها و محوطه‌سازی با تسهیلات بانکی و آورده متقاضی انجام می‌شود که تا این لحظه تسهیلات پرداخت شده و آورده متقاضی با برنامه مالی تنظیم شده بر اساس اطلاع‌رسانی سهم خود را پرداخت کنند. به‌گفته وی، قطعاً پروژه مذکور با برنامه اجرایی دقیقی که ارائه شده می‌تواند به یک سرانجام خوبی برسد.

 

مدیرعامل شرکت عمران پرند درباره امکانات زیربنایی پروژه‌های مسکن مهر این شهر نیز گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان مسئولیت قانونی برای اجرای تأسیسات زیربنایی پروژه‌های مسکن مهر از جمله آب، برق، گاز و فاضلاب دارند و باید وظیفه خود را انجام دهند، شرکت عمران پرند نیز پیگیر این موضوعات در شورای شهرستان، شورای استان و جلسات مدیران استانی است.

 

هاشم‌زهی با تأکید بر این‌که این مسائل برای تمام پروژه‌های مسکن مهر این شهر صادق است، گفت:‌ اما برای هسا به‌طور جداگانه جلسه اختصاصی تشکیل دادیم و موضوعات را مدیریت کردیم.

 

وی با اشاره به ابلاغ بخشنامه افزایش قیمت مسکن مهر توسط وزارت راه و شهرسازی، اظهار کرد: میزان افزایش قیمت شرکت هسا محاسبه شده و ظرف یکی دو روز آینده تفاهم‌نامه اصلاحیه آن امضا خواهد شد. پس از آن نیز اطلاع‌رسانی لازم درباره رقم افزایش قیمت انجام می‌شود تا مردم نسبت به واریز آن اقدام کنند.

 


منبع : پردیس مهندس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 17 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط شهرنشینی