آخرین پیام مسافر ایرانی پرواز مالزی

کد خبر 14909 - 1392 12 | تاریخ: 1140 روز پیش-1392/12/23 | ساعت: 07:23

دوستان و نزدیکان «پوریا نورمحمدی» یکی از مسافران ایرانی پرواز «ام‌اچ 370» خطوط هوایی مالزی امیدوارند او بتواند به مادر خود در آلمان برسد. آخرین پیام منتشرشده از این جوان ایرانی در صفحه شخصی‌اش در فیسبوک قصد او از سفر را روشن‌تر ساخته است.
نشریه «تایم» با اشاره به هویت یکی از دو مسافر ایرانی که از طریق گذرنامه جعلی با خط هوایی مالزی سفر کرده بودند، به آخرین پیام منتشرشده از سوی او در فیسبوک اشاره می‌کند و در این مورد می‌نویسد: «آخرین پیام منتشرشده از سوی پوریا نورمحمدی در صفحه فیسبوک نشان می‌دهد که او با روحیه‌ای خوب ایران را ترک کرده بود. او در این پیام نوشته بود "خیلی خوشحال و هیجان‌زده هستم." احساس این جوان 19 ساله ایرانی قطعا ناشی از هدف او برای سفر بوده است. او می‌خواست با سفر به آلمان به مادرش برسد تا با کمک او زندگی تازه‌ای را بسازند.»
«تایم» در ادامه با اشاره به سرنوشت حساب کاربری این مسافر ایرانی می‌افزاید: «نورمحمدی پیش از سفر در فیسبوک نوشته بود "به دلیل برخی مشکلات باید حساب کاربری‌ام در فیسبوک را غیرفعال کنم. اگر بدی‌ای در حق کسی کرده‌ام من را حلال کنید." این پیام در تاریخ 24 فوریه در فیسبوک منتشر شده بود. آخرین پیام از مسافر ایرانی. پس از این پیام، بسیاری از دوستان او متوجه شدند که این مسافر ایرانی کشورش را ترک کرده است.»
«تایم» همچنین می‌نویسد: «یک شب پیش از سفر پوریا، او در صفحه شخصی‌اش در فیسبوک از ابراز احساسات تمامی دوستانش قدردانی کرده و در این مورد نوشته است از همه شما عزیزان برای دعاهایتان ممنونم. من حالم خوب است.»


منبع : سایت تدبیر،تایم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 19 + 2 چند است؟

مطالب تصادفی

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار