همدستی باجناق‌ها برای سرقت تابلوفرش‌ها

کد خبر 15071 - 1392 12 | تاریخ: 1349 روز پیش-1392/12/24 | ساعت: 08:23

چندی پیش مردی با حضور در شعبه هشتم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار با ارائه شکایتی عنوان کرد، وقتی همراه خانواده اش از مهمانی به خانه بازگشته اند، متوجه شده اند مقادیری طلا، اثاثیه و تابلوفرش های نفیس که هر کدام ده تا 30 میلیون تومان ارزش داشته، سرقت شده است.

635028434976960953

 

با تشکیل پرونده و دستور قضایی دادیار مهدی سلیمانی، در حالی که تحقیقات پلیس آگاهی غرب استان تهران برای دستگیری سارقان آغاز شده بود، افراد دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی از سرقت تابلو فرش های نفیس از خانه هایشان خبر دادند.

ماموران با بررسی محل های سرقت متوجه شدند دزدی ها به یک شیوه انجام شده و سرنخ سرقت ها نشان می دهد تمام دزدی ها از سوی اعضای یک باند انجام می شود.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت چند روز پیش مردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان شهریار از سرقت اموال خانه اش خبرداد.

ماموران با اعزام به محل و بررسی ها متوجه شدند این دزدی نیز مانند دیگر سرقت ها انجام شده با این تفاوت که ماموران در این خانه اثر انگشتی را که روی دیوار و اثاثیه خانه مانده بود پیدا کرده و در بررسی آن متوجه شدند این اثر انگشت متعلق به یک دزد حرفه ای است که چندی پیش از زندان آزاد شده است.

با به دست آمدن این سرنخ، متهم فراری تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد. با انتقال به پلیس آگاهی، وی به جرمش اعتراف کرد و گفت دزدی های سریالی از منازل را با همدستی باجناقش انجام داده و تابلوفرش های نفیس را به مردی در شهرستان کریم فروخته اند.

در پی اعتراف متهم، همدستش و مرد مالخر نیز شناسایی و دستگیر شدند و در مواجهه حضوری با دیگر متهم پرونده، به جرایمشان اعتراف کردند.

بنابر این گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.


منبع : جام جم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 10 + 6 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار