کاهش 10 درصدی قیمت موبایل

کد خبر 15148 - 1392 12 | تاریخ: 958 روز پیش-1392/12/24 | ساعت: 16:26

فشار فروتن با اشاره به اینکه روند کاهشی قیمت ارز و ثبات آن در یک ماه و نیم اخیر موجب کاهش قیمت گوشی‌های گران قیمت در بازار شده است، اظهار کرد: نزدیک شدن به پایان سال در کنار این روند کاهشی موجب رونق بازار این حوزه شده و به نوعی می‌توان گفت که بازار رفته رفته به سمت شب عیدی بودن می‌رود هرچند رونق آن همچون سال‌های گذشته نیست.
وی درباره میزان این کاهش قیمت گفت: حدودا ۲۰ روز پیش آماری در این زمینه داشتیم که بر مبنای آن کاهش ۵ تا ۱۰ درصدی قیمت در بازار گوشی‌های همراه اتفاق افتاده است.
او درباره واکنش مردم به این کاهش قیمت‌ها نیز عنوان کرد: متأسفانه شرایط بازار اینگونه است که هر زمان قیمت‌ها کاهشی شود، خریداران دست نگاه می‌دارند و در انتظار کاهش بیشتر می‌شوند ولی زمانیکه روند قیمت‌ها افزایشی می‌شود، خریدار هجوم می‌آورند.
فروتن افزود: در یک ماه اخیر هم چنین رویه‌ای را در بازار شاهد بودیم. کاهش قیمت‌ها خریداران را ترغیب به خرید نکرده اما امیدواریم با ثبات قیمت‌ها شاهد بازگشت درخواست‌ها باشیم.


منبع : خبرگزاری فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 10 + 9 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING