برگزاری سیزدهمین جشنواره بین المللی صدا

کد خبر 15152 - 1392 12 | تاریخ: 1344 روز پیش-1392/12/24 | ساعت: 17:12

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی صدا توسط معاونت صدا سازمان صدا و سیما در قالب‌های مستند، ترکیبی، گفتگو محور و نمایشی برگزار می‌شود.

20140118142331_27661 Copy

به گزارش پایگاه رسمی دانشگاه صدا و سیما، سیزدهمین جشنواره بین‌المللی صدا با هدف کشف استعدادهای جدید در حوزه تولید برنامه‌های رادیویی، معرفی و تقدیر از چهره‌های شاخص و برتر در عرصه تولیدات رادیویی، حمایت از ایده‌های نو و ایجاد خلاقیت و ابتکار هرچه بیشتر در فرم و محتوای برنامه‌های رادیویی برگزار می شود.
مهلت ارسال آثار به این جشنواره که در قالب‌های مستند، ترکیبی، گفتگو محور و نمایشی برگزار می‌شود از 20 اسفند ماه آغاز و تا 20 فروردین ماه 93 ادامه دارد.
موضوعات سیزدهمین جشنواره بین‌المللی صدا عبارت از نماز و نیایش، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، سبک زندگی اسلامی - ایرانی، علم و فناوری، اقتصاد مقاومتی، کتاب و کتابخوانی، طنز رادیویی، خانواده و سیاست‌های توسعه جمعیت و محیط زیست هستند.
همچنین در برشمردن ملاک‌های داوری آثار ارسالی به این جشنواره، به انتخاب هدف و تناسب آن با مخاطب هدف، جذابیت موضوع و موفقیت در انتقال پیام؛ اصالت محتوا، نوآوری و خلاقیت در شیوه ارائه و ساختار؛ تکنیک برنامه‌سازی، پرداخت هنرمندانه برنامه و توجه به نشانه‌شناسی برنامه‌سازی رادیویی و کیفیت مناسب فنی اشاره شده است.
دانشجویان شرکت‌کننده در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به پست الکترونیک Research@irib.ac.ir ارسال کنند


منبع : همشهری آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 16 + 6 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر