برگزاری سیزدهمین جشنواره بین المللی صدا

کد خبر 15152 - 1392 12 | تاریخ: 955 روز پیش-1392/12/24 | ساعت: 17:12

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی صدا توسط معاونت صدا سازمان صدا و سیما در قالب‌های مستند، ترکیبی، گفتگو محور و نمایشی برگزار می‌شود.

20140118142331_27661 Copy

به گزارش پایگاه رسمی دانشگاه صدا و سیما، سیزدهمین جشنواره بین‌المللی صدا با هدف کشف استعدادهای جدید در حوزه تولید برنامه‌های رادیویی، معرفی و تقدیر از چهره‌های شاخص و برتر در عرصه تولیدات رادیویی، حمایت از ایده‌های نو و ایجاد خلاقیت و ابتکار هرچه بیشتر در فرم و محتوای برنامه‌های رادیویی برگزار می شود.
مهلت ارسال آثار به این جشنواره که در قالب‌های مستند، ترکیبی، گفتگو محور و نمایشی برگزار می‌شود از 20 اسفند ماه آغاز و تا 20 فروردین ماه 93 ادامه دارد.
موضوعات سیزدهمین جشنواره بین‌المللی صدا عبارت از نماز و نیایش، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، سبک زندگی اسلامی - ایرانی، علم و فناوری، اقتصاد مقاومتی، کتاب و کتابخوانی، طنز رادیویی، خانواده و سیاست‌های توسعه جمعیت و محیط زیست هستند.
همچنین در برشمردن ملاک‌های داوری آثار ارسالی به این جشنواره، به انتخاب هدف و تناسب آن با مخاطب هدف، جذابیت موضوع و موفقیت در انتقال پیام؛ اصالت محتوا، نوآوری و خلاقیت در شیوه ارائه و ساختار؛ تکنیک برنامه‌سازی، پرداخت هنرمندانه برنامه و توجه به نشانه‌شناسی برنامه‌سازی رادیویی و کیفیت مناسب فنی اشاره شده است.
دانشجویان شرکت‌کننده در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به پست الکترونیک Research@irib.ac.ir ارسال کنند


منبع : همشهری آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 3 + 5 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر