ظاهر جدید اینستاگرام را تجربه کنید

کد خبر 15183 - 1392 12 | تاریخ: 1257 روز پیش-1392/12/24 | ساعت: 22:18

اینستاگرام که در حال حاضر تحت مالکیت فیس بوک است بالغ بر 150 میلیون نفر کاربر داشته که 60 درصد از این کاربران را کاربران غیر آمریکایی تشکیل می دهند و پس از ثبت قرارداد 100 میلیون دلاری این شرکت، طی هفته گذشته برای قراردادن تبلیغات بیشتر در سرویس اشتراک گذاری خود این شرکت اقدام به انتشار آپدیت با تغییرات عمده ای برای کاربران اندروید کرده است که قبلا آنها را در نسخه iOS دیده ایم.  
 
این آپدیت که امکانات جدید و بسیار کاربر دوستانه ای را برای کاربران فراهم می سازد، به گفته مقامات اینستاگرام دارای سرعت بیشتر و قدرت پاسخ گویی بالاتری خواهد بود.

مهم ترین مزیت این آپدیت، قابلیت استفاده از آن در دامنه وسیعی از اندازه‌های صفحات نمایشگر تجهیزات هوشمند با سیستم عامل اندروید است که قبلا مشکل اینستاگرام را روی تبلت ها دیده بودیم.

341404_261

از دیگر مزایای این برنامه، سرعت بارگذاری بالاتر آن نسبت به نمونه قبلی این نرم افزار است و شرکت آمریکایی اینستاگرام اعلام کرده است که کاربری این نرم افزار را در بسیاری از گوشی های موجود در بازار جهانی آزمایش کرده است. این آپدیت تقریبا دو سال پس از ارائه اولین نرم افزار این شرکت برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

در حال حاضر نسخه 5.1 اینستاگرام در گوگل پلی برای کاربران قابل دانلود است و اگر این اپلیکیشن را از قبل روی گوشی خود نصب کرده اید، به صورت خودکار بروزرسانی خواهد شد.


منبع : عصر ایران

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط علم و فناوری