طنین صدای اخوان ثالث از رادیو

کد خبر 15358 - 1392 12 | تاریخ: 954 روز پیش-1392/12/26 | ساعت: 00:44

«رادیو گلچین» در برنامه‌ای با عنوان «باغ صدا»، صدای برخی از مشاهیر ایران را که تا به حال پخش نشده است به روی آنتن می‌برد.
 رادیو گلچین در اولین عید نوروزی که فعالیت خود را آغاز کرده قصد دارد، گزیده‌هایی از برنامه‌های نوروزی امسال و سال‌های گذشته شبکه‌های رادیویی را برای مخاطبان پخش کند. این شبکه در بخش «باغ صدا»، صدای برخی مشاهیر ایران را که تا به حال پخش نشده است به روی آنتن می‌برد. پخش برنامه ادبیات ایران با صدای مهدی اخوان‌ثالث تنها بخشی از آثار انتخابی آرشیو رادیو در رادیو گلچین است. مخاطبان می‌توانند برای شنیدن برنامه‌های مورد علاقه خود، جدول پخش برنامه‌های رادیو گلچین را از طریق سایت رادیو نما radionama.ir و سامانه اطلاع‌رسانی EPG دریافت کنند. همچنین از شنوندگان رادیو گلچین در ایام نوروز دعوت شده با عضویت در باشگاه مخاطبان گلچین (iribcloob.ir) آثار صوتی خود را ارسال کنند تا در بخش مناسبی، آثار این عزیزان در رادیو گلچین پخش شود. رادیو گلچین هر شب از ساعت 22 الی 6 صبح روی موجFM ردیف 5 /105 و کانال 13 برای علاقه‌مندان پخش خواهد شد.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 11 + 1 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر