طرح پاسخگویی لحظه‌ای رجا به مسافران اجرا می‌شود

کد خبر 15390 - 1392 12 | تاریخ: 1283 روز پیش-1392/12/26 | ساعت: 10:53

مدير ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات رجا از اجرای طرح ويژه پاسخگويي لحظه‌اي به مسافران رجاء در سفرهاي نوروزي خبر داد و گفت: ۶ مركز فروش بلیت به علت تخلف تعليق شدند و به ۳۰ مركز فروش ديگر تذكر كتبي داده شد.

حسین قربانی با اعلام اين خبر افزود: سامانه‌هاي اطلاع‌رساني و ارتباط با مشتري اين شركت با شماره تلفن ۱۵۳۹ در مراكز راه‌آهن كشور و شماره ۵۵۶۵۱۴۱۵ – ۰۲۱ براي تماس از شهرستان‌ها، همچنين سامانه پيامكي ۳۰۰۰۱۳۹ آماده دريافت نظرها، پيشنهادها و انتقادهاي هموطنان گرامي در خصوص سفر با قطارهاي رجاء و پاسخ‌گويي لحظه‌اي به آنان است.

وی به سابقه ۱۰ ساله سامانه اطلاع رساني و ارتباط با مشتري رجا ۱۵۳۹ اشاره كرد و اظهار داشت: همكاران ما در اين مجموعه به صورت شبانه‌روزي در ارتباط مستقيم با مسافران ( قبل ، حين و بعد از سفر ) و پاسخ‌گويي به آنان هستند.

مدير ارزيابي عملكرد و پاسخ‌گويي به شكايات رجا با بیان اینکه در حال حاضر متوسط زمان پاسخ‌گويي به مسافران یک روز و نیم است كه اين زمان در سال گذشته سه روز بود، گفت: در ۱۱ ماهه سال جاري به ميزان سه ميليون دقيقه تماس مردمي در سامانه مذكور ثبت شده كه توسط كارشناسان اين مديريت بصورت لحظه‌اي پاسخ‌گويي شده است.

قرباني به همكاري اين مديريت با شركت راه آهن جمهوری اسلامی در نظارت بر فروش بليت‌هاي نوروزي سال جاري اشاره كرد و گفت: در اين راستا تعداد ۲۶۰ هزار برگه نوبت دهي چاپ و در كليه مراكز فروش بليت كشور توزيع شده و با اعزام  ۱۲۴ ناظر سيار و نامحسوس در قالب گروه‌بندي‌هاي منظم و مشخص بر عملكرد مراكز فروش در روزهاي پيش فروش نوروزي نظارت كرده‌ايم.

وي خاطرنشان كرد: با اقدامات صورت گرفته و بر اساس گزارش‌هاي مردمي و بازرسي‌هاي انجام شده از سوي بازرسان و ناظران اين شركت، ۶ مركز فروش به علت تخلف تعليق شده و به ۳۰ مركز فروش ديگر تذكر كتبي داده شد.


منبع : مهر

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 6 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط شهرنشینی