گزارش موسیقی ویژه نوروز منتشر شد

کد خبر 15418 - 1392 12 | تاریخ: 1342 روز پیش-1392/12/26 | ساعت: 12:45

شماره ۶۵ ماهنامه تحلیلی گزارش موسیقی با آثار و تحلیل‌هایی تازه درباره رخدادهای موسیقی بر پیشخوان مطبوعات نشست.
به گزارش همشهری‌آنلاین دوره هجدهم ماهنامه خبر تحلیلی (شماره مسلسل 65 – فروردین 1393) با موضوعات متنوع زیر منتشر شد.
پرونده این شماره به "گروه موسیقی رومی" اختصاص یافته که در این راستا گفت وگویی اختصاصی با پدرام درخشانی، آهنگساز و نوازنده سنتور و بنیانگذار و سرپرست این گروه صورت گرفته است.
میزگرد نقد و بررسی آلبوم موسیقی "راپسودی بختیاری" با حضور آهنگساز آلبوم نامبرده، پیمان سلطانی و کارشناسان موسیقی، آرمان نوروزی (مدرس دانشگاه)، محسن ثقفی (مدرس و منتقد) و به همت علی عظیمی‌نژادان از مباحث جذاب این شماره است.
از دیگر مطالب این شماره،  می‌توان به گزارشی از نخستین نمایشگاه تخصصی موسیقی در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی و گفت و گوهای مختصری با غرفه‌داران شرکت‌کننده و همچنین گفت و گویی با مدیریت نمایشگاه نامبرده، رضا ترکاشوند ،اشاره کرد.
گزارش تحلیلی از بیست و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر؛ نگاهی به کنسرت نگار بوبان، نوازنده عود؛ دو نقد بر دو کنسرت، رسیتال پیانو آرش عباسی و اجرای گروه موسیقی نیواک؛ گفت و گویی اختصاصی با آنیا لِخنر، نوازنده برجسته ویولن سل به بهانه حضورش در جشنواره موسیقی فجر؛ گفت وگو با اساتید موسیقی مدعو از روسیه در کنسرواتوار تهران؛ و همچنین گفت و گو با فیروزه نوایی نوازنده فلوت مقیم اتریش به بهانه کنسرت وی در تالار رودکی و در پایان مقاله ی "موج نو نوازندگی کیبورد در ایران" از مجموعه مطالب مرتبط با جشنواره موسیقی فجر است.
این شماره در 64 صفحه بصورت تمام رنگی با قیمت 4000 تومان منتشر و بر پیشخوان مطبوعات نشسته است.


منبع : همشهری آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر