گزارش موسیقی ویژه نوروز منتشر شد

کد خبر 15418 - 1392 12 | تاریخ: 955 روز پیش-1392/12/26 | ساعت: 12:45

شماره ۶۵ ماهنامه تحلیلی گزارش موسیقی با آثار و تحلیل‌هایی تازه درباره رخدادهای موسیقی بر پیشخوان مطبوعات نشست.
به گزارش همشهری‌آنلاین دوره هجدهم ماهنامه خبر تحلیلی (شماره مسلسل 65 – فروردین 1393) با موضوعات متنوع زیر منتشر شد.
پرونده این شماره به "گروه موسیقی رومی" اختصاص یافته که در این راستا گفت وگویی اختصاصی با پدرام درخشانی، آهنگساز و نوازنده سنتور و بنیانگذار و سرپرست این گروه صورت گرفته است.
میزگرد نقد و بررسی آلبوم موسیقی "راپسودی بختیاری" با حضور آهنگساز آلبوم نامبرده، پیمان سلطانی و کارشناسان موسیقی، آرمان نوروزی (مدرس دانشگاه)، محسن ثقفی (مدرس و منتقد) و به همت علی عظیمی‌نژادان از مباحث جذاب این شماره است.
از دیگر مطالب این شماره،  می‌توان به گزارشی از نخستین نمایشگاه تخصصی موسیقی در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی و گفت و گوهای مختصری با غرفه‌داران شرکت‌کننده و همچنین گفت و گویی با مدیریت نمایشگاه نامبرده، رضا ترکاشوند ،اشاره کرد.
گزارش تحلیلی از بیست و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر؛ نگاهی به کنسرت نگار بوبان، نوازنده عود؛ دو نقد بر دو کنسرت، رسیتال پیانو آرش عباسی و اجرای گروه موسیقی نیواک؛ گفت و گویی اختصاصی با آنیا لِخنر، نوازنده برجسته ویولن سل به بهانه حضورش در جشنواره موسیقی فجر؛ گفت وگو با اساتید موسیقی مدعو از روسیه در کنسرواتوار تهران؛ و همچنین گفت و گو با فیروزه نوایی نوازنده فلوت مقیم اتریش به بهانه کنسرت وی در تالار رودکی و در پایان مقاله ی "موج نو نوازندگی کیبورد در ایران" از مجموعه مطالب مرتبط با جشنواره موسیقی فجر است.
این شماره در 64 صفحه بصورت تمام رنگی با قیمت 4000 تومان منتشر و بر پیشخوان مطبوعات نشسته است.


منبع : همشهری آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 7 + 8 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر