باخت یک نیمه ای تراکتورسازی مقابل العین

کد خبر 15578 - 1392 12 | تاریخ: 1341 روز پیش-1392/12/27 | ساعت: 20:43

تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در سومين بازي خود در ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 19:45 امروز(سه شنبه) در قطر به مصاف العين رفت. نيمه نخست اين بازي با باخت تراکتورسازان همراه بود و شاگردان توني اليويرا با نتيجه يک بر صفر به رختکن رفتند.

دو تيم در ابتداي بازي به محک زدن يکديگر پرداختند اما تيم ميزبان با توجه به فشار زيادي که روي دروازه نماينده ايران مي آورد بالاخره موفق شد در دقيقه 16 به گل برسد.

گل العين در اين نيمه را آساموآ ژيان در حالي با ضربه سر به ثمر رساند که مدافعان تراکتورسازي يارگيري مناسبي نداشتند. اما در ادامه بازي يکي از معدود موقعيت هاي نماينده ايران با بدشانسي وارد دروازه نشد و ضربه بازيکن تراکتورسازي بعد از مهار دروازه بان العين به تير دروازه برخورد کرد و به گل نرفت.

تيم عربي که در اين ديدار از حمايت تماشاگران زياد خود بهره مي برد در اواخر نيمه نخست از غفلت مدافعان تراکتورسازي استفاده کرد و اين بار محمد عبدالرحمان در دقيقه 37 روي نفوذ ژيان در موقعيت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت و با ضربه اي محکم دومين گل تيمش را به ثمر رساند.

اما بازيکنان العين که به دنبال استفاده بيشتر از ضعف دفاعي بازيکنان تراکتورسازي بودند روي ضد حمله غافلگير شدند. علي کريمي در فاصله پنج دقيقه مانده به پايان نيمه نخست با ارسال پاس بلند ميلاد فخر الديني را در موقعيت گلزني قرار داد و اين بازيکن هم روي اشتباه مدافع العين اولين گل تيمش را وارد دروزاه حريف کرد تا نيمه نخست با نتيجه دو بر يک به سود العين به اتمام برسد.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 17 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش