تساوی استقلال و الجزیره در نیمه اول و حاشیه های بازی

کد خبر 15579 - 1392 12 | تاریخ: 1370 روز پیش-1392/12/27 | ساعت: 20:47

 

نيمه نخست ديدار استقلال ايران و الجزيره امارات با تساوي يک بر يک به پايان رسيد.

آبي پوشان از همان ابتداي بازي نشان دادند به دنبال سه امتياز هستند. نخستين فرصت اين ديدار را آبي‌پوشان در دقيقه پنجم به دست آوردند و ارسال ديدني جمشيديان براي بيک‌زاده با ضربه سر او همراه شد و پس از برخورد به دروازه‌بان الجزيره به تيرک دروازه خورد و راهي کرنر شد.

با اين حال اين حملات چندان دامنه‌دار نبود و عبدالعزيز بارادا در دقيقه ششم روي اشتباه عجيب خط دفاعي استقلال در داخل محوطه جريمه آبي‌پوشان صاحب توپ شد و با يک بغل پاي فني گل نخست را براي الجزيره به ثمر رساند. بعد از اين گل، بازي به سمت تعادل پيش رفت و در دقيقه 17 ارسال ديدني خسرو حيدري با ضربه سر خوب قاضي همراه شد تا استقلال گل تساوي را به ثمر برساند.

در ادامه اين ديدار در حالي که بازي بيشتر در ميانه‌هاي ميدان در جريان بود در دقيقه 36 ساموئل از فاصله‌ي سي متري اقدام به شوتزني کرد که ضربه او با اختلاف اندکي راهي اوت شد و تنها يک دقيقه بعد بارادا از خلأ جناح راست استقلال استفاده کرد و در زاويه تقريبا بسته تلاش کرد دروازه رحمتي را باز کند اما دروازه بان استقلال توپ او را به خوبي دفع کرد.

در دقايق پاياني نيمه نخست استقلالي‌ها چند فرصت نصفه و نيمه را بدست آوردند اما با بي دقتي آنها را از دست دادند تا نيمه نخست با تساوي يک بر يک به پايان برسد.

ترکيب استقلال در نيمه اول:

سيد مهدي رحمتي، اميرحسين صادقي، مجيد غلام‌نژاد، هاشم بيک‌زاده، خسرو حيدري، حنيف عمران‌زاده، احمد جمشيديان، پژمان نوري، محمدمهدي نظري، جي‌لويد ساموئل و محمد قاضي.

 

--------

آندرانيک تيموريان که به دليل مصدوميت در اين بازي حضور ندارد از جايگاه ويژه بازي را تماشا کرد و بين دو نيمه به رختکن استقلال رفت.

*قلعه‌نويي به حنيف عمران‌زاده تذکر تاکتيکي داد و مي‌گفت بايد رو به توپ بايستد نه پشت به توپ.

*والتر زنگا سرمربي الجزيره بعد از دادن کارت زرد به بازيکنانش به داور به شدت اعتراض کرد.

*بين تماشاگران استقلال درگيري پيش آمد که اين درگيري با دستگيري يکي از تماشاگران پايان يافت.اين درگيري مقابل چشمان کي روش رخ داد و سرمربي تيم ملي از ديدن اين صحنه تعجب کرده بود.

*دکتر امين نوروزي و وحيد طالب‌لو و رضا رجبي از جمله تماشاگران ويژه اين مسابقه هستند.وحيد طالب لو بين دو نيمه بين تماشاگران استقلال نشست.

*نيمه اول مسابقه با نتيجه مساوي يک بر يک به پايان رسيد.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 13 + 8 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش