زن باردار 23 ساله قربانی جنایت شوم شد

کد خبر 15592 - 1392 12 | تاریخ: 1346 روز پیش-1392/12/27 | ساعت: 22:51

جولی کوری که هنگام ارتکاب جرم در سال 2009، سی و پنج ساله بود، دارلین هاینس بیست و سه ساله را به شکل فجیعی به قتل رساند. او با پاره کردن رحم مقتول، جنین را از بدن وی خارج کرده و با خود برده بود. مقتول که به حال خود رها شده بود، بر اثر خونریزی در گذشت. دادستان اعلام کرده حداکثر مجازاتی که برای این مجرم در نظر گرفته می شود، حبس ابد بدون عفو مشروط خواهد بود. زمانی که حکم قاضی برای گناهکاری او در دادگاه قرائت می شد، کوری گریه می کرد و دست هایش را روی صورتش گذاشته بود.

635296609545919700


جسد دارلین هاینس بیست و هفتم جولای 2009 در آپارتمانش کشف شد. او در زمان مرگ هشت ماهه باردار بود. چند روز بعد از قتل، نوزاد هاینس زنده در خانه قاتل او کوری در نیوهمشایر پیدا شد. آزمایش DNA و همچنین اثر انگشت کوری روی یک بطری که در صحنه جنایت کشف شد، نشان داد کوری در این جنایت شوم نقش دارد. به گفته شاهدان، کوری سعی داشت این نوزاد را به جای کودک خود در بین خانواده و دوستانش جا بزند. طبق اعلام پلیس، این کودک هم اکنون با پدر واقعی اش زندگی می کند.

بازپرس جنایی می گوید: بدون شک این وحشتناک ترین پرونده قتلی است که من دیده ام. این زن به خاطر نوزادش به قتل رسیده است. او گناهی جز حمل کودکی که قاتل همواره آرزویش را داشت، نداشته است.

به گفته بازپرس پرونده، کوری پیش از قتل با مقتول گلاویز شد، او را کتک زد و سعی کرد خفه اش کند. نمونه های DNA یافت شده از او روی بدن و آثار جراحات مقتول، این موضوع را تائید می کند. متهم سپس با چاقو رحم مقتول را پاره و جنین را خارج کرد و با خود برد. مقتول تا آن زمان هنوز زنده بود اما چون بدون هیچ کمکی به حال خود رها شده بود، بر اثر خونریزی تسلیم مرگ شد.

وکیل مدافع متهم پیش از این با انتقاد از عملکرد دستگاه قضایی گفته بود: پلیس همه جوانب امر را بررسی نکرده و به موکل من بدون داشتن مدرک کافی اتهام زده است بویژه نامزد سابق مقتول انگیزه قتل را داشت. ما گمان می کنیم قتل کار نامزد سابق هاینس است و او نوزاد را به کوری داده تا قتل را گردن وی بیندازد. موکل من در ارتکاب قتل دست نداشته بلکه فقط کودک را پذیرفته و از او نگهداری کرده که این هم کاری انسانی است.وکیل مدافع متهم پس از اعلام گناهکاری موکل خود، اظهارنظری نکرد و از جوابگویی به رسانه ها سر باز زد.

الکس دیون، نامزد سابق مقتول ادعای وکیل متهم را بی اساس خوانده و در دادگاه آن را رد کرد. با توجه به این که مدرکی براساس اثبات این ادعا به دست نیامد و همچنین نتایج آزمایش های DNA و انگشت نگاری، کوری به اتهام قتل دوستش و مخفی کردن نوزاد او، گناهکار شناخته شد.

به گفته پلیس، کوری نوزاد را ابتدا به بیمارستان نامشخصی برده و از پزشکان برای زنده نگه داشتن او کمک گرفته است. این زن سپس نوزاد را به خانواده و دوستان خود معرفی کرده و گفته مادر نوزاد، خودش است. دیگران هم حرف او را باور کرده بودند تا این که پس از کشف جسد زن باردار، پلیس در صدد جستجوی جنین گمشده برآمد و چند روز بعد موفق به یافتن نوزاد در خانه کوری شد. کوری باوجود گناهکار شناخته شدن، ارتکاب جنایت را رد و اعلام کرد نوزاد را از نامزد سابق مقتول تحویل گرفته و دوست خود را نکشته است.


منبع : تیتر1

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 18 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار