انتقاد مهنازافشار از هنرمندان و انتقاد امیدزندگانی از مهنازافشار!

کد خبر 15614 - 1392 12 | تاریخ: 1345 روز پیش-1392/12/28 | ساعت: 02:35

دبیر هنری آیین سوارکاری هنرمندان کشور، گفت: هنرمندان درآیین سوارکاری که درالبرز تدارک دیده بودیم، اعتنا نکرده و اغلب مدعوین در این مراسم شرکت نکردند.
 
مهناز افشار در گفت وگو با خبرگزاری دولت با اشاره بر این که مراسم سوارکاری درمجتمع ورزش اسب سواری در محمدشهر کرج برای هنرمندان کشور تدارک دیده شد اما با استقبال خوبی همراه نبود، افزود: امیدوارم در برنامه های بعدی شاهد حضور پررنگ این عزیزان باشیم، البته خودم با تاخیر در محل حاضر شدم که از این بابت معذرت می خواهم.
 
این هنرمند گفت: وظیفه ما هنرمندان حمایت از میراث فرهنگی کشور است و همین دلیل شب گذشته این آیین را برگزار کردیم.  وی اظهارکرد: به عنوان یک ایرانی وظیفه داریم از میراث فرهنگی خود محافظت کنیم و امیدواریم هر چند اندک حرکتی در این مسیر کرده باشیم.
 

243413_849

افشار گفت: نه تنها چوگان بلکه بایستی ار تخت جمشید و زاینده رود نیز حمایت کنیم، وظیفه داریم به عنوان یک هنرمند رسالت خود را در حمایت از میراث گرانبهای ایران عزیز انجام دهیم.  وی که با تاخیر دو ساعته در مراسم سوارکاری هنرمندان حضور یافت ، افزود: تنها هنرمندی هستم که انتقاد را می پذیرم و از همین جا از همه هنرمندان معذرت می خوام.

 

انتظار استقبال بیشتری داشتم

 
همچنین هنرمند و مجری کشور گفت: انتظار استقبال بیشتر هنرمندان از این آیین را داشتم، قشنگ بود، مهناز افشار دبیرهنری این برنامه بابت تاخیرش در این آیین از ما معذرت خواهی می کرد.

امیدزندگانی در گفت وگو با خبرگزاری دولت درخصوص آیین سوارکاری هنرمندان در محمدشهر کرج افزود: انتظار بیشتری از این برنامه داشتم، نظم و انضباط این آیین خوب نبود و دبیرهنری با دو ساعت تاخیر در مراسم حضور پیدا کرد.
 

243412_309


وی اظهار کرد: شنیدم خانم افشار در رسانه ها از تاخیر خود معذرت خواهی کرده اما قشنگ تر این بود که در همان آیین ازهنرمندان معذرت خواهی می کرد.
 
زندگانی ادامه داد: هنرمندان استقبال خوبی از این آیین انجام ندادند و این خوشایند نیست، امیدوارم در مراحل بعدی حضوری پر رنگ داشته باشند.
 
وی دربارۀ سوارکاری خود نیز گفت: من 4سال پیش سوارکاری کرده بودم آن هم در هنگام فیلمبرداری یک فیلم و بعد از آن تجربه دیگری نداشتم. ازسوارکاری خود در شب گذشته راضی هستم.
 
زندگانی درخصوص حضور کم رنگ خود در فیلم و سریال ها در سالهای اخیر اظهار کرد: من دلیل این موضوع را نمی دانم، دوست دارم در این حوزه فعال باشم اما پیشنهادی ندارم.
 

243414_841


وی ادامه داد: امیدوارم در سال 93 این اتفاق رخ دهد، اکنون به عنوان مجری فعالیت می کنم و در ایام عید نوروز 93 نیز در جزیره کیش باز هم به عنوان مجری برنامه های جشن سال نو را برگزار خواهم کرد.
 
آیین سوارکاری هنرمندان شب گذشته در محمدشهر استان البرز برگزار شد.


منبع : پارس توریسم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار