اولتیماتوم مسئولان میلان به سیدورف

کد خبر 15716 - 1392 12 | تاریخ: 947 روز پیش-1392/12/29 | ساعت: 17:35

نشريه گاتزتا دلو‌ اسپورت ايتاليا ادعا کرده است که سران باشگاه ميلان براي کلارنس سيدورف، سرمربي هلندي تيم‌شان ضرب‌الاجلي 2 هفته‌اي تعيين کرده‌اند که به شکست‌هاي متوالي روسونري پايان دهد و در غيراينصورت بايد قيد ادامه حضور روي نيمکت قرمزومشکي‌پوشان را بزند.

به گزارش تسنيم، سيدورف 37 ساله در هفته‌هاي پاياني نيم فصل نخست سري A به جاي ماسيمليانو آلگري اخراجي روي کار آمد اما آنطور که انتظار مي‌رفت نتوانست روسونري را از بحران نجات دهد. شکست سنگين 4 بر 2 در خانه اتلتيکومادريد و پس از آن باخت با همين نتيجه در خانه مقابل پارما، فشارها را بر ميلان و کادر مديريتي اين تيم افزايش داده است و به همين دليل به نظر مي‌رسد که سيدورف فاصله‌اي تا دچار شدن به سرنوشت آلگري ندارد.

 گاتزتا دلو اسپورت مینویسد، خطر اخراج شدن از نيمکت ميلان سيدورف را به شدت تهديد مي‌کند، چرا که مديران تيم، آدريانو گالياني و باربارا برلوسکوني، صبح امروز (پنج‌شنبه) با حضور مالک باشگاه، سيلويو برلوسکوني يک جلسه براي بررسي شرايط روسونري تشکيل داده‌اند و در آن براي خارج شدن تيم از بحران ضرب الا‌جلي مشخص کرده‌اند. در اين جلسه مقرر شده است که سيدورف براي بقا در سمت خود بايد از 2 بازي بعدي تيمش مقابل لاتزيو و فيورنتينا که از بهترين تيم‌هاي اين فصل بوده‌اند 6 امتياز بگيرد، چيزي که تحقق آن بعيد به نظر مي‌رسد.

طبق ادعاي اين نشريه در صورت اخراج سيدورف، دستيار او مائورو تاسوتي به صورت موقت هدايت ميلان را بر عهده خواهد گرفت تا اينکه سرمربي بعدي مشخص شود. فيليپو اينزاگي، مهاجم پيشين روسونري که اکنون هدايت تيم جوانان ميلان را برعهده دارد، يکي از مربياني است که زمزمه روي کار آمدن او در پايان فصل شنيده مي‌شود.

 


منبع : ورزش3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 16 + 2 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش