منزل مبله اجاره دهید سرو کارتان با قانون است

کد خبر 15733 - 1392 12 | تاریخ: 946 روز پیش-1392/12/29 | ساعت: 19:01

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: با توجه به دستور دادستان محترم و همراهی شرکت مخابرات و نیروی محترم انتظامی، با کسانیکه منازل مبله‌ را خارج از سیستم ساماندهی شده،‌ اجاره بدهند، برخورد خواهد شد.
رمضان امینی در مراسم آغاز به‌کار ستاد تسهیلات سفر شیراز، گفت: متاسفانه تبلیغ‌کنندگان منازل مبله‌ی استیجاری، در شیراز بسیار گستاخانه عمل می‌کنند و این اقدام آنان به سخره گرفتن قوانین است.

امینی با اشاره به اینکه، علی‌رغم رنگ‌آمیزی دیوارها و پاکسازی تمام سطوح شهر از تبلیغات غیرقانونی، امروز باردیگر شاهد دیوارنویسی‌های جدید هستیم،‌ از همکاری و حمایت دادستان شیراز قدردانی کرد و گفت: تاکنون بیش از 4 هزار و 500 مورد از این تبلیغات توسط شهرداری مستندسازی و پرونده‌سازی شده است.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه 141 شماره تلفن همراه متعلق به این تبلیغ کنندگان براساس دستور دادستان و با همکاری مخابرات قطع شده است، گفت: یکی از این افراد در هزار نقطه شیراز تبلیغاتی را انجام داده بود حال آنکه شخص مورد نظر فارسی هم نیست.

 


منبع : خبر آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 16 + 3 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار