امسال پرسپولیس یک اتفاق تاریخی خواهد دید

کد خبر 15751 - 1393 01 | تاریخ: 946 روز پیش-1393/01/01 | ساعت: 01:04

00946484

علي پروين گفت: سال نو و عيد نوروز را به همه هموطنان به ويژه جامعه ورزش کشور و خانواده بزرگ پرسپوليس تبريک و شادباش گفته و براي همه تندرستي و سلامتي و موفقيت را از خداوند آرزو مي کنم.

وي ادامه داد:به هواداران عزيز پرسپوليس، مربيان، ورزشکاران، مديران و پرسنل باشگاه آغاز سال نو را تبريک مي گويم. اميدوارم تيم فوتبال پرسپوليس بتواند در سه بازي باقي مانده در سايه تلاش و درايت کادرفني و بازيکنان، حمايت همه جانبه هواداران به مقام قهرماني دست يافته و دوستدارانش را سربلند کند.

وي گفت:در سال 93 قطعا اتفاقات مهمي براي پرسپوليس رخ خواهد داد. با توجه به موضوع خصوصي سازي و واگذاري پرسپوليس به بخش خصوصي شايد بتوان گفت که پس از چند دهه يک اتفاق تاريخي و مهم در باشگاه پرسپوليس رخ مي دهد که اميدوارم مسئولان دولت، وزارت ورزش و ساير دست اندرکاران اين امر مهم بتوانند درباره خصوصي سازي پرسپوليس بهترين تصميم را گرفته و در نهايت هرچه خير و صلاح پرسپوليس است همان شود. آرزو مي کنم پرسپوليس در سال جديد با کمترين مشکلات مواجه بوده و باشگاه بتواند با حل و فصل مشکلات و موانع موجود به تعهدات خود عمل نمايد.

علي پروين در پايان گفت: با توجه به شروع دوباره ليگ برتر در تعطيلات نوروزي اعضاي تيم درگير تمرين و مسابقه خواهند بود و هواداران ما قطعاً در سه بازي آينده با تمام وجود از تيم حمايت مي کنند و نيازي نيست که بگوييم اين حمايت ها تا چه اندازه در قهرماني پرسپوليس مي تواند تاثيرگذار باشد. هواداران هشيار هستند و تا دقيقه 90 بازي ها به حمايت از تيم محبوب خود خواهند پرداخت تا در قهرماني پرسپوليس نقش خود را ايفا کرده و در آن سهيم باشند.


منبع : سایت باشگاه پرسپولیس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 18 + 6 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش