بانوی تیرانداز المپیکی: با هزینه شخصی‌ به کویت رفتم

کد خبر 15824 - 1393 01 | تاریخ: 1338 روز پیش-1393/01/01 | ساعت: 20:51

16-286

تیرانداز المپیکی ایران می‌گوید، برای آن که پس از یکسال دوری از میادین مسابقه خود را محک بزند با هزینه شخصی‌اش به مسابقات قهرمانی آسیا کویت رفته است.

 

الهه احمدی:درباره حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا کویت اظهار کرد: این مسابقه از نظر نتیجه، مسابقه خوبی برایم نبود چون بعد از یکسال دوری از میادین مسابقه اولین مسابقه جدی خود را در کویت تجربه کردم. به هر حال نتیجه خوبی به دست نیاوردم و علتش هم خودم بودم.

 

وی ادامه داد: با این که آمادگی جسمانی کمی برای این مسابقات داشتم اما عملکردم راضی کننده بود. تلاشم این است که تمریناتم را ادامه دهم تا ضعف بدنی‌ام را برطرف کنم. این مسابقات برایم اهمیت داشت به همین دلیل با این که فدراسیون نمی‌توانست هزینه حضور ما را در این رقابت‌ها بدهد، با هزینه خودم به این رقابت ‌ها رفتم. با این که می‌دانستم اگر مدال نگریم هزینه‌ام باز نمی‌گردد اما دوست داشتم به این مسابقات بروم تا خودم را محک بزنم.

 

تیرانداز المپیکی ایران با بیان این که اصرار خودم بود که به کویت بروم و این مسابقات تجربه بسیار خوبی برایم بود به طوری که توانستم چیزهای زیادی به دست آورم، درباره شرایطش برای حضور در مسابقات پیش رو گفت: در رشته تفنگ برای هر اعزامی رکورد‌گیری می‌گذارند و این گونه نیست که اگر تیراندازی اسم و رسم دارد بدون رکوردگیری به مسابقه اعزام شود. مسابقات بعدی ما احتمالاً مسابقات جهانی آلمان است که اواخر خرداد برگزار می‌شود و سه ماه تا آن زمان فرصت باقی است. در این مدت تلاش می‌کنم که قدرت بدنی‌ام را قوی کنم تا در رکوردگیری نتیجه بگیرم و بتوانم به مسابقات اعزام شوم.

 

احمدی درباره عملکرد تیم ملی تفنگ در مسابقات قهرمانی آسیا کویت هم گفت: خوشبختانه رده جوانان و نوجوانان تفنگ ایران نسبت به سایر کشورهای آسیایی شرایط بسیار خوبی دارند و با این که تعدادشان برابر تیم بزرگسالان کمتر است اما در رکوردگیری‌ها نتایج خوبی می‌گیرند و همیشه نشان داده‌اند که از آمادگی بالایی برخوردارند.

 

وی گفت: ایران در رده جوانان هم رکوردهای خوبی را ثبت کرد و هم توانست سهمیه المپیک نوجوانان را بگیرد که نتیجه بسیار خوبی بود.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 16 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش