محمدحسین محبی: همه‌ی دنیا به کشتی ایران افتخار می‌کند

کد خبر 15826 - 1393 01 | تاریخ: 1341 روز پیش-1393/01/01 | ساعت: 21:01

koshti

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه از قهرمانی تیم کشتی ایران در مسابقات جام جهانی آمریکا به عنوان یک موفقیت بزرگ یاد کرد و گفت: تمام دنیا به کشتی ایران افتخار می کنند.

 

محمد حسین محبی : قهرمانی تیم ملی کشتی ایران در مسابقات جام جهانی را یک افتخار بزرگ خواند و گفت: این نتیجه حاصل تلاش کشتی گیران و کادر فنی تیم است و تیم کشتی ایران بهتر از این نمی توانست کشتی بگیرد.

 

این پیشکسوت کشتی ضمن ابراز رضایت از عملکرد کشتی گیران کشورمان در همه وزن ها، خاطرنشان کرد: البته جای تعجب است که رسول خادم برای وزن 74 کیلوگرم از رضا افضلی به جای علی اکبری استفاده نکرد.

 

محبی در خصوص برد ایران مقابل تیم روسیه نیز یادآوری کرد: روسیه یکی از تیم های صاحب نام کشتی در جهان است، اما در دیدار خود مقابل ایران از تیم اصلی اش استفاده نکرد و کشتی گیران جوان را به میدان فرستاد.

 

وی اظهار کرد: قهرمانی ایران در مسابقات جام جهانی و قرار گرفتن این خبر در صدر رسانه های جهان باعث ایجاد انگیزه در علاقمندان به کشتی و خصوصا جوانان فعال در این عرصه خواهد شد.

 

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه این برد را زمینه ای برای نشان دادن توان کشتی ایران به داخل و خارج از کشور خواند و عنوان کرد: کشتی هم اکنون ورزش اول کشور ما است و ما هیچ ورزشی در ایران نداریم که علی رغم همه کمبودها اینگونه در جهان افتخار آفرینی کند.

 

محبی از عدم حمایت مسئولین از کشتی انتقاد کرد و افزود: متاسفانه مسئولین به ورزش کشتی کم لطف هستند و فدراسیون کشتی هم اکنون بدهی زیادی دارد.

 

وی گفت: امروز که تیم کشتی ایران قهرمان دنیا شد نیازمند حمایت و توجه بیشتر مسئولین است تا بتوانیم این روند موفقیت و اوج را ادامه دهیم.

 

محبی گفت: اگر از ورزش کشتی حمایت نشود همه استعدادها و پتانسیل های موجود در این بخش به حاشیه خواهند رفت.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش