روابط عمومی فدراسیون شنا به عنوان روابط عمومی برتر انتخاب شد

کد خبر 15839 - 1393 01 | تاریخ: 949 روز پیش-1393/01/01 | ساعت: 21:42

وزارت ورزش و جوانان روابط عمومی فدراسیون شنا را به عنوان روابط عمومی برتر معرفی کرد.
در ارزیابی سالیانه وزارت ورزش و جوانان تیم روابط عمومی فدراسیون شنا به عنوان برترین روابط عمومی در گروه"ب" فدراسیون ها و مجموعه های ورزشی کشور انتخاب و معرفی شد.
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه ورزش به عنوان یک مقوله فراگیر اجتماعی مورد توجه قرار دارد از این رو روابط عمومی ها در حوزه ورزش ، نقش خطیر و مهمی در اگاهی بخشی واطلاع رسانی دقیق ، درست وبه هنگام دارند.
مازیار ناظمی با تاکید بر اینکه هدف از این بررسی ها شناسایی مشکلات و ارتقاء جایگاه روابط عمومی های ورزشی است، اظهار داشت: بررسی دقیق وکارشناسانه فدراسیونها و مجموعه های ورزشی توسط کارگروه ارزیابی از آذرماه سال ۹۲ آغاز و با برگزاری ۸ جلسه کارشناسی در ۲ بخش عملکرد و سایت های اطلاع رسانی انجام شد. این درحالی است که کارشناسان کارگروه آنجا که نیاز بوده با حضور در محل فدراسیون ها شرایط و فضای روابط عمومی ها را نیز از نزدیک مورد بررسی قرار دادند .
وی تصریح کرد: بررسی روابط عمومی فدراسیون ها و مجموعه های ورزشی مطابق شاخص هایی که پیش از این به فدراسیونها در دو بخش عملکرد و پایگاه های اطلاع رسانی گردید ، انجام شد.
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه با بیان اینکه برای ارزیابی، فدراسیون های ورزشی به ۵ گروه و پایگاههای اطلاع رسانی به ۴ گروه تقسیم شده اند، گفت : در بخش عملکرد ۲۶ شاخص و در بخش سایت ها و پایگاه های اطلاع رسانی ۱۶ شاخص مورد بررسی قرار گرفت.
ناظمی با ابراز رضایت از عملکرد روابط عمومی های فعال در حوزه ورزش، اظهار داشت: به اعتقاد من در سال گذشته با وجود مشکلات و امکانات محدود روابط عمومی های فدراسیون های و مجموعه های ورزشی عملکرد قابل قبولی از خود ارائه کردند .
وی ادامه داد : همه فعالان عرصه روابط عمومی افرادی دلسوز هستند و همگی برای انعکاس مطلوب اخبارمربوط به حوزه فعالیت خود تلاش می کنند که این قابل تقدیر است .
رییس مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان همچنین گفت: انتخاب برترین ها به این معنی نیست که کسانی که نتوانسته اند جایگاهی را احراز کنند عملکرد خوبی نداشته اند بلکه این انتخاب بین بهتر وبهترین ها بوده است .
ناظمی در ادامه از سال ۹۳ به عنوان سالی پر کار برای ورزش کشور نام برد و گفت: علاوه بر مسابقات جهانی و قاره ای که بسیاری رشته های ورزشی سال آینده پیش رو دارند ، کاروان ورزش ایران نیز در رویدادمهم بازی های آسیایی باید شرکت کند که مطمئنا وظیفه روابط عمومی ها در انعکاس اخبار و فعالیت های حضور تیم های ملی فدراسیونهای مربوطه وظیفه خطیری را برعهده خواهند داشت و قطعا بخشی از ارزیابی عملکرد آنها در سال آینده منوط به چگونگی فعالیت های آنها در این بخش خواهد بود .

*روابط عمومی های برتر در سال ۱۳۹۳ به این شرح معرفی شدند :
گروه یک : فوتبال ، والیبال ، تکواندو
گروه دو: شنا، انجمن های ورزشی ، دوومیدانی
گروه سه : اسکواش ، کبدی ، تنیس
گروه چهار : نابینایان و کم بینایان ، گلف ، چوگان
گروه پنج : شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور


منبع : روابط عمومی فدراسیون شنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 19 + 10 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش