اولین واکنش‌ها به قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا

کد خبر 15905 - 1393 01 | تاریخ: 1338 روز پیش-1393/01/02 | ساعت: 08:24

00946810
 
مراسم قرعه‌کشي مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا جمعه در مقر يوفا در شهر نيون برگزار شد و 8 تيم راه يافته به اين مرحله رقباي خود را شاختند. با مشخص شدن برنامه بازي‌هاي اين مرحله اعضا و نمايندگان تيم‌هاي حاضر در اين رقابت‌ها به اظهار نظر درباره حريفي که تيم‌شان در دومين مرحله حذفي مهم‌ترين تورنمنت باشگاهي قاره اروپا بايد برابر آن قرار بگيرد پرداختند.

واکنش‌ها به قرعه‌کشي مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا را در زير مي‌خوانيد:

بورسيا دورتموند - رئال مادريد

کريستيانو رونالدو، مهاجم رئال مادريد:«رئال مارديد در يک چهارم نهايي با بورسيا دورتموند روبه‌رو خواهد شد. تيم به پيش!»

اميليانو بوتراگوئنو، مدير ورزشي باشگاه رئال مادريد:«ما و دورتموند فصل گذشته 4 بار برابر يکديگر قرار گرفتين و آنها بسيار قدرتمند بودند. مي‌دانيم که دورتموندي‌ها اين فصل در بوندس‌ليگا خوب کار نمي‌کنند اما اين را هم مي‌دانيم که آنها همچنان تيمي هستند که شکست دادن آن بسيار سخت است.»

هانس يواخيم واتسکه، رئيس باشگاه بورسيا دورتموند:«ترجيح مي‌دادم که با تيمي غير از رئال مادريد روبه‌رو شويم تا تنوع شود. ما سال گذشته 4 بار با رئال مادريد بازي کرديم هرچند همچنان مشتاق قرار بازي برابر اين تيم هستيم.»

يورگن کلوپ، سرمربي بورسيا دورتموند:« قرعه خوبي است. اينکه بازي رفت در مادريد برگزار مي‌شود ممکن است به نفع ما تمام شود اما بايد منتظر ماند و ديد. مطمئناً ما خيلي زود تسليم نخواهيم شد.»

منچستريونايتد - بايرن مونيخ

فيليپ لام، کاپيتان بايرن مونيخ:« ما نبايد اينگونه فکر کنيم که وضعيت نه چندان مطلوب منچستريونايتد در جدول رده‌بندي ليگ برتر انگليس دليلي براي آسان بودن کارمان در مرحله بعد است. ما به هدف ارائه يک بازي هجومي و گلزني به خانه منچستريونايتد سفر خواهيم کرد.»

آرين روبن، هافبک بايرن مونيخ:«اين يک قرعه خوب است به خصوص از آن جهت که ما در بازي رفت ميهمان هستيم. منچستريونايتد در حال حاضر حال و روز خوبي ندارد اما هنوز هم تيم بسيار خوبي است. انتظار 2 بازي طراز اول را از اين مرحله دارم.»

جان الکساندر، مسئول روابط عمومي باشگاه منچستريونايتد:«منچستريونايتد - بايرن مونيخ يک جدال مهيج است. بايرن مونيخ تيم فوق‌العاده‌اي است اما ما بايد از بازي قبلي‌مان برابر المپياکوس يونان در مرحله يک هشتم نهايي درس و انگيزه بگيريم.»

بارسلونا - اتلتيکومادريد

کلمنته والورده، ‌مديرورزشي باشگاه اتلتيکومادريد:«ما برابر بارسلونا قرار گرفته‌ايم و به صعود به مرحله بعد چشم داريم. اتلتيکومادريد تيمي است که برنامه کاري‌اش بر پايه حفظ انسجام و ثبات عملکرد است و فکر مي‌کنم ما براي هر تيمي مي‌توانيم يک حريف دردسرساز باشيم.»

سسک فابرگاس، هافبک بارسلونا:«زمان روبه‌رو شدن با اتلتيکومادريد يکي از آماده‌ترين تيم‌هاي اروپا فرا رسيد.»

چلسي - پاري‌سن‌ژرمن

رون گورلاي، مديراجرايي باشگاه چلسي:«ما تيم طراز اولي در اختيار دارين اما مي‌دانيم که بازي برابر پاري‌سن‌ژرمني که در ترکيب‌اش بازيکنان بزرگي دارد سخت است.»

لوران بلان، سرمربي پاري‌سن‌ژرمن:«چلسي تيمي است که ما آن را مي‌شناسيم و گاهي اوقات بازي‌‌هايش را در ليگ برتر نگاه مي‌کنيم. مي‌دانستيم که قرعه‌کشي اين مرحله يک تيم قدرتمند را برابر ما قرار مي‌دهد و اين تيم چلسي است.»

تياگو سيلوا، مدافع پاري‌سن‌ژرمن:«خوشحالم چون چلسي بازيکنان برزيلي فراواني دارد (داويد لوئيز، راميرز، اسکار و ويليان) به همين دليل مشتاق ملاقات با آنها هستم.»


منبع : تسنیم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 14 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش