عذرخواهی داور از اشتباه عجیبش

کد خبر 16048 - 1393 01 | تاریخ: 1336 روز پیش-1393/01/03 | ساعت: 16:42

alex-oxlade-chamberlain-and-david-alaba-9643

داور دربی لندن به خاطر اشتباه فاحشی که برای اخراج بازیکن توپچی‌ها مرتکب شد، عذرخواهی کرد.
جدال شنبه تیم‌های چلسی و آرسنال در ورزشگاه استمفوردبریج صرف‌نظر از نتیجه عجیبی که در آن رقم خورد، یک اتفاق جالب دیگر هم داشت.
در این بازی که با پیروزی 6 بر صفر چلسی خاتمه یافت، آندره مارینر، داور بازی به اشتباه به جای الکس اوکسلید چمبرلین، مهاجم انگلیسی آرسنال که روی خط دروازه مرتکب خطای هند و مانع گل شدن ضربه ادن آزار شد، هم‌تیمی او در خط دفاع، کایران گیبس را از زمین بازی اخراج و با این کارش تمام افراد حاضر در خانه آبی‌پوشان لندن را بهت‌زده کرد.
با وجود آنکه چمبرلین اعتراف کرد که او مرتکب خطای پنالتی شده، مارینر نظر خود را تغییر نداد و کارت قرمز را پیش چشمان گیبس بهت زده نگه داشت. پس از بازی اما مارینر به اشتباه خود پی برد و بابت آن عذرخواهی کرد.
در بیانیه‌ای که در این خصوص در سایت کمیته داوران لیگ برتر انگلیس قرار گرفته، آمده است: حوادثی از این دست که در آنخطای بازیکنان اشتباه تشخیص داده می‌شوند بسیار نادر هستند و اغلب در نتیجه برخی عوامل فنی مختلف رخ می‌دهند. از آنجا که اعلام خطای پنالتی و اخراج بازیکن کار دشواری است، آندره مرتکب اشتباه شد و از این بابت که نتوانسته به طور صحیح بازیکن خاطی را تشخیص دهد، متاسف است. او به محض پی بردن به اشتباهش، مراتب عذرخواهی خود را به مسئولان تیم آرسنال اعلام کرد.
خطایی که چمبرلین مرتکب شد نه تنها باعث اخراج اشتباه هم‌تیمی او شد بلکه در رقم خوردن سنگین‌ترین شکست این فصل توپچی‌های لندن در هزارمین بازی آنها با هدایت آرسن ونگر نقش پررنگی داشت.


منبع : تسنیم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 18 + 8 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش