آنچلوتی: نوبت من است که بارسا را ببرم

کد خبر 16096 - 1393 01 | تاریخ: 1336 روز پیش-1393/01/04 | ساعت: 00:17

00946419
 
کارلو آنچلوتي پيش از ديدار امشب تيمش مقابل بارسلونا در رقابت‌هاي لاليگا اظهار داشت: حال بنزما خوب است. تمام بازيکنان در شرايط خوبي به سر مي‌برند. بنزما به خوبي بهبود يافته است. کمي با ايسکو مشکل داشتيم که علايم سرماخوردگي داشت اما حالش خوب شد. همه براي بازي امشب آماده هستند.

وي ادامه داد: ال‌کلاسيکو هميشه بازي مهمي بوده است و هميشه همان فشار بر روي تيم‌ها وجود دارد. روي ما هم به اندازه فشاري که بر روي بارسلونا وجود دارد، فشار هست.

سرمربي رئال مادريد خاطرنشان کرد: ايده ما اين است که در اين مسابقه تمام توانايي‌هاي خود را به نمايش بگذاريم. کاملا براي اين مسابقه آماده هستيم و مي‌خواهيم کاري را که در مسابقات قبلي انجام داديم، تکرار کنيم. در هر دو تيم بازيکناني وجود دارند که مي‌توانند نتيجه مسابقه را تغيير بدهند اما تيمي که بهتر بازي کند، برنده مي‌شود.

وي اضافه کرد: به تساوي فکر نمي‌کنيم زيرا از مزيت بازي در خانه برخورداريم. مي‌خواهيم هر کاري که مي‌توانيم براي رسيدن به پيروزي انجام دهيم. فراموش کرده بودم که آخرين بار سال 2004 بود که با ميلان بارسا را شکست داده بودم، اين بار نوبت من است که آنها را شکست دهم. بازيکناني داريم که مقابل بارسلونا به پيروزي رسيده‌اند و اميدوارم که آنها به من براي شکستن اين رکورد کمک کنند.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش