مارتینو: ال‌کلاسیکو آخرین فرصت ما است

کد خبر 16097 - 1393 01 | تاریخ: 1339 روز پیش-1393/01/04 | ساعت: 00:18

00946607

 

جراردو تاتا مارتينو پيش از ديدار امشب تيمش مقابل رئال مادريد در رقابت‌هاي لاليگا اظهار داشت: بايد عالي بازي کنيم؛ مالکيت توپ را در دست داشته باشيم؛ عالي بازي کنيم و توپ را از دست ندهيم که به ضدحملات رئال مادريد منجر شود. نبايد موقعيت تک به تک را براي گرت بيل يا کريستيانو رونالدو فراهم کنيم. اين آخرين فرصت ما است. 9 بازي باقي خواهد ماند و جبران يک امتياز با جبران هفت امتياز يکي نخواهد بود. تيم‌هاي بزرگ خيلي دچار لغزش نمي‌شوند. تساوي نتيجه خوبي نيست؛ ما بايد برنده شويم.

وي ادامه داد: نيمار مقابل منچسترسيتي بسيار عالي بازي کرد. بايد تأکيد کنم که نيمار در کنار مسي، رونالدو و دو بازيکن ديگر يکي از پنج بازيکن برتر دنيا است. به يک مسابقه، 45 دقيقه يا 10 دقيقه نياز ندارم تا تمام توانايي‌هاي او را به شما نشان دهم. نمي‌خواهم نيمار احساس کند که فقط يک بازيکن ديگر است؛ چون اينگونه نيست.

سرمربي بارسلونا خاطرنشان کرد: فينال کوپا‌دل‌ري يک مسابقه کاملا متفاوت خواهد بود. در ليگ قهرمانان مقابل يکي از سه تيم برتر اروپا در حال حاضر به ميدان مي‌رويم. ادامه فصل هيجان‌انگيز خواهد بود و نقطه حساس فصل از همه خاص‌تر است.

وي اضافه کرد: بيشتر از اينکه به عملکردمان در مقابل وايادوليد فکر کنيم، به بازي‌مان در منچستر مي‌انديشيم. جايگاه ما در ليگ به اين معنا است که بايد اين فاصله را از بين ببريم. اگر اول گل بزنيم با خونسردي بيشتري به بازي ادامه مي‌دهيم. مهم است که اين کار را انجام دهيم.

مارتينو گفت: پس از بازي با وايادوليد چهره تيم را تغيير داديم و مسي در رأس قرار گرفت. واقعا اميدوار و خوش‌بين هستيم که امشب به پيروزي برسيم. تمام تلاش‌مان را براي از بين بردن اين فاصله انجام خواهيم داد. در همه بازي‌هاي مهم، مسي هميشه خودش را نشان مي‌دهد. بگذاريد اميدواريم باشيم که او در اين مسابقه مي‌درخشد.

وي تأکيد کرد: مادريد با ثبات بسيار زيادي بازي مي‌کند اما ما نه و اين باعث شد که از صدرنشيني دور شويم.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 3 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش