ویا: بارسا نمی‌خواست با ما روبرو شود

کد خبر 16098 - 1393 01 | تاریخ: 1341 روز پیش-1393/01/04 | ساعت: 00:21

00945213
 
داويد ويا معتقد است که باشگاه سابقش تمايلي به بازي مقابل اتلتيکو مادريد در مرحله يک‌چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا نداشت.

قرعه‌کشي مرحله يک‌چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا جمعه شب برگزار شد و بارسلونا در اين مرحله مقابل اتلتيکو مادريد قرار گرفت.

وي اظهار داشت: از بارسا خاطره دارم اما تلاش مي‌کنم تا آنها را در ليگ و در ليگ قهرمانان اروپا شکست دهم. بايد در بهترين شرايطمان باشيم اما بارسا نمي‌خواست در اين مرحله با ما روبرو شود. براي رسيدن به قهرماني در لاليگا با رئال و بارسا مبارزه مي‌کنيم.

وي ادامه داد: کاري که ما انجام مي‌دهيم، ارزش فراواني دارد اما از حالا به اين فکر نمي‌کنيم که اگر قهرمان لاليگا شويم، چه مي‌شود. يکي از اعتقادات سيمئونه اين است که بازي به بازي پيش برويم و ما به آن احترام مي‌گذاريم. جدايي‌ام از بارسا و پيوستن به اتلتيکو چيز زيادي را تغيير نداده است. از يک شهر بزرگ به شهر بزرگ ديگري رفتم. زندگي همان‌طور است و خانواده‌ام خوشحال هستند.

مهاجم اتلتيکو مادريد خاطرنشان کرد: فراموش نکنيد که اتلتيکو يکي از بزرگ‌ترين تيم‌هاي اسپانيا است. خوش‌شانس بودم که چنين تيمي پيدا کردم. هم‌تيمي‌هاي فعلي من هميشه کاري کرده‌اند که احساس کنم در خانه هستم.

وي اضافه کرد: روابط من با ديگو کاستا در داخل و خارج از زمين خوب است. هر دو براي تيم کار مي‌کنيم و اين باعث مي‌شود بهترين بازي خودمان را به نمايش بگذاريم. اتلتيکو تيمي با روحيه جمعي است. ديگو مهاجم بسيار خوبي است و آمار گل‌هايش در اين فصل اين را به خوبي نشان مي‌دهد.

ويا گفت: تجربه کسب کرده‌ام؛ از لحاظ بدني بيشتر از هميشه تلاش مي‌کنم زيرا همگي بايد تلاش مضاعفي داشته باشيم. در شرايط عالي هستم و اگر کمکي بکنم خوشحال مي‌شوم. هر کاري که ممکن باشد انجام مي‌دهم تا به جام‌جهاني بروم اما اين به تصميم سرمربي بستگي دارد.

مهاجم سابق بارسلونا تأکيد کرد: براي جام‌جهاني روسيه 2018 من 36 ساله مي‌شوم و با توجه به نسل فوق‌العاده آينده مي‌توانيم بگوييم که برزيل 2014 آخرين فرصت من است. در سال‌هاي اخير پيشنهاداتي خارج از اسپانيا داشته‌ام. چه کسي مي‌داند در آينده چه اتفاقاتي مي‌افتد؟

وي گفت: آمريکا يک سرنوشت جالب است. ليگ حرفه‌اي آمريکا در سال‌هاي اخير رشد کرده است و من دوستاني داشته‌ام که به آنجا رفته‌اند و از اين ليگ تعريف مي‌کنند. آمريکا رقابت‌هاي بزرگي مثل NBA و NFL دارد و من فکر مي‌کنم ليگ فوتبال اين کشور در آينده يکي از ليگ‌هاي بزرگ خواهد شد. در حال حاضر نمي‌خواهم به اين مسئله فکر کنم.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 10 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش