حذف هر سه تکواندوکار ایران از مسابقات جهانی

کد خبر 16119 - 1393 01 | تاریخ: 1339 روز پیش-1393/01/04 | ساعت: 01:47

00946809

دهمين دوره مسابقات تکواندو قهرماني نوجوانان جهان از امروز (يکشنبه) به ميزباني کشور چين تايپه و در سالن "آره نا" در حال برگزاري است که در روز اول، ايران سه نماينده داشت و همه با شکست مقابل حريفان از دور رقابتها حذف شدند.

در بخش پسران کامران امانلو تکواندوکار وزن 55- کيلوگرم ايران در نخستين مبارزه "الکساندر ترندافير" از مولداوي را با نتيجه 15 بر 3 از پيش رو برداشت. در دومين مبارزه "گوکالپ بکتاش" از ترکيه را در راند طلايي مغلوب کرد و در مبارزه سوم در مصاف با تکواندوکاري از کشور ميزبان در پايان با نتيجه 6 بر 7 مغلوب و حذف شد.

همچنين فرشاد غياثي در وزن 78+ کيلوگرم، در دور نخست استراحت کرد و در مبارزه دوم با نتيجه 15 بر 7 در برابر تکواندوکاري از روسيه مغلوب و حذف شد. در اين وزن 24 تکواندو کار حضور داشتند.

در بخش دختران نيز مهسا نوروزي در وزن 49- کيلوگرم در نخستين گام "آنيلا افسر" انگليسي را 10 بر 8 شکست داد و در دومين مبارزه نيز بدليل حاضر نشدن حريف کنگويي، پيروز اعلام شد و به دور سوم رسيد. نوروزي در سومين مبارزه مقابل حريفي از شيلي با نتيجه 10 بر 6 مغلوب شد و از دور مسابقات کنار رفت. در اين وزن 49 تکواندو کار حضور داشتند.

رقابتهاي بخش دختران در دو وزن ديگر هم برگزار شد که تيم ايران در اوزان 68- و 68+ نماينده اي نداشت.

مژگان زادمحمد، فاطمه اموري، ناهيد کياني، پريسا جوادي، مهسا نوروزي، مهسا جدي و کيميا عليزاده به عنوان تکواندوکار، نيلوفر صفريان و اعظم درستي، مربيان تيم زير نظر ندا زارع به عنوان سرمربي، تيم ملي تکواندوي نوجوانان دختر ايران را تشکيل مي دهند.

تيم ملي پسران ايران نيز با ترکيب مهدي اسحاقي، نريمان مريداني، هادي تيران، رضا جعفرپور، نيما معظمي، فرشاد منصفي، ابوالفضل احمدي،‌ کامران امانلو، فرشاد قياس به عنوان تکواندوکار، حسينعلي نعيمي و وحيد عبدالهي به عنوان مربي، زير نظر محمدرضا زوار، سرمربي تيم در مسابقات نوجوانان قهرماني جهان شرکت کرده اند.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 6 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش