منتظر بازیکنان سه میلیاردی باشید

کد خبر 16124 - 1393 01 | تاریخ: 1335 روز پیش-1393/01/04 | ساعت: 02:16

PARVIN

علي پروين در گفت‌وگويي با انتقاد از قراردادهاي نجومي باشگاه‌هاي فوتبال با بازيکنان گفت: شخصا با اين قراردادهاي نجومي موافق نيستم و فکر مي‌کنم بايد از اصل و ريشه بازبيني شود و نه فقط ما بلکه همه باشگاه‌ها ملزم به پرداخت‌هايي اصولي شوند و هيچ کس بي رويه خرج نکند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: اگر قيمت‌ها عقلايي و ارتباط بازيکن و باشگاه براساس اصولي قابل فهم باشد ، افراط‌هاي فعلي از بين مي‌رود و نه مبالغ غير اصولي هزينه مي‌شود و نه عشق به پيراهن باشگاهي که اينک کمتر اثري از ان مي‌بينيم،‌محو خواهد شد.

وي افزود: اگر همه چيز اصولي دنبال شود و پرداخت‌ها عقلايي گردد ديگر شاهد پرداخت‌هاي زير ميزي و اين جور قضايا هم نخواهيم بود . الان نرخ‌ها بيش از حد بالا و غير منطقي است و اگر اين بساط مديريت جمع نشود امروز و فردا بازيکنان سه ميلياردي فوتبال ما را خواهند گرفت. منتظر آن‌ها باشيد.

علي پروين تاکيد کرد: وقتي باشگاه‌هاي ما کاملا حرفه‌‌اي و متکي بر سرمايه‌هاي شخصي شوند، کمتر سرمايه‌داري پيدا مي‌شود که ارقام بالاي فعلي را براي جذب بازيکنان بپردازد. زير اين پول از جيبش مي‌رود و قطعا صرفه‌جويي خواهد کرد. بر اثر اين روند قيمت بازيکنان هم پايين مي‌آيد.


منبع : تسنیم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 9 + 10 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش