منتظر بازیکنان سه میلیاردی باشید

کد خبر 16124 - 1393 01 | تاریخ: 947 روز پیش-1393/01/04 | ساعت: 02:16

PARVIN

علي پروين در گفت‌وگويي با انتقاد از قراردادهاي نجومي باشگاه‌هاي فوتبال با بازيکنان گفت: شخصا با اين قراردادهاي نجومي موافق نيستم و فکر مي‌کنم بايد از اصل و ريشه بازبيني شود و نه فقط ما بلکه همه باشگاه‌ها ملزم به پرداخت‌هايي اصولي شوند و هيچ کس بي رويه خرج نکند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: اگر قيمت‌ها عقلايي و ارتباط بازيکن و باشگاه براساس اصولي قابل فهم باشد ، افراط‌هاي فعلي از بين مي‌رود و نه مبالغ غير اصولي هزينه مي‌شود و نه عشق به پيراهن باشگاهي که اينک کمتر اثري از ان مي‌بينيم،‌محو خواهد شد.

وي افزود: اگر همه چيز اصولي دنبال شود و پرداخت‌ها عقلايي گردد ديگر شاهد پرداخت‌هاي زير ميزي و اين جور قضايا هم نخواهيم بود . الان نرخ‌ها بيش از حد بالا و غير منطقي است و اگر اين بساط مديريت جمع نشود امروز و فردا بازيکنان سه ميلياردي فوتبال ما را خواهند گرفت. منتظر آن‌ها باشيد.

علي پروين تاکيد کرد: وقتي باشگاه‌هاي ما کاملا حرفه‌‌اي و متکي بر سرمايه‌هاي شخصي شوند، کمتر سرمايه‌داري پيدا مي‌شود که ارقام بالاي فعلي را براي جذب بازيکنان بپردازد. زير اين پول از جيبش مي‌رود و قطعا صرفه‌جويي خواهد کرد. بر اثر اين روند قيمت بازيکنان هم پايين مي‌آيد.


منبع : تسنیم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 15 + 1 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش