مورینیو: آرسنال در همان 7 دقیقه اول باخت

کد خبر 16126 - 1393 01 | تاریخ: 1363 روز پیش-1393/01/04 | ساعت: 02:41

00944845
ژوزه مورينيو به دنبال پيروزي 6 بر صفر مردانش برابر آرسنال در ورزشگاه استمفوردبريج، اظهار داشت: فکر مي‌کنم چلسي بازي را فوق‌العاده شروع کرد و در عرض 7 دقيقه 2 گل جلو افتاد و بازي را همان موقع تمام کرد.

وي افزود: به نظرم استارت چلسي باورنکردني بود. ما مي‌خواستيم کاري کنيم تا آرسنال به هيچ عنوان در اين بازي احساس راحتي نکند. به محض اينکه آرسنالي‌ها صاحب توپ مي‌شدند آنها را تحت فشار قرار مي‌داديم و خيلي سريع توپ را پس مي‌گرفتيم. چلسي براي آرسنال بيش از اندازه قوي بود. بعد از 2 گل اول هم يک پنالتي به ما تعلق گرفت و آرسنال 10 نفره شد اما با اين حال فکر مي‌کنم تکليف بازي در همان 7 دقيقه اول مشخص شده بود.

مورينيو در خصوص اشتباه بزرگ آندره مارينر داور بازي براي تشخيص بازيکني که روي خط دروازه آرسنال ضربه ادن آزار را با دست دفع کرد و در نتيجه اخراج اشتباه کايران گيبس مدافع آرسنال به جاي مهاجم اين تيم الکس چمبرلين، گفت: بازيکنان زيادي در محوطه جريمه آرسنال بودند و فکر مي‌کنم که ادن شوت را زد.

او ادامه داد: ما از نيمکت ديديم که يکي از بازيکنان آرسنال مانند دروازه‌بان‌ها شيرجه زد و با دستش توپ را دور کرد اما نتوانستيم تشخيص دهيم که کدام بازيکن آن حرکت را انجام داد. دستيارم گفت ميکل آرتتا (هافبک آرسنال) بود اما بقيه گفتند که چمبرلين خطا کرده است. در اين بين کمک داور هم گفت که گيبس خطا کرده است. در کل تصميم سختي بود و اگر داور چهارم مي‌گويد گيبس بوده، پس بوده است. به هر حال پنالتي که پنالتي بود و کارت قرمز هم درست اما متاسفانه بازيکني به اشتباه اخراج شد.

آقاي خاص با ابراز اميدواري نسبت به اين موضوع که پيروزي قاطعانه چلسي برابر آرسنال تيمش را دوباره به قهرماني ليگ نزديک کند، تصريح کرد: تيم ما پارسال هم چنين شرايطي را تجربه کرد اما آن وضعيت تداوم نداشت. اين بار اما با پيروزي برابر گالاتاسراي در ليگ قهرمانان و حالا آرسنال روحيه گرفته‌ايم. آرسن ونگر (سرمربي آرسنال) گفت اين بازي مهم‌ترين بازي فصل بوده است. من چنين عقيده ندارم اما مي‌گويم بازي بسيار مهمي براي ما بود چون آرسنال هميشه يک حريف مهم است، ضمن اينکه اين تيم يکي از 4 تيمي است که براي صدرنشيني مي‌جنگد.

مورينيو در پايان به پاسخ به سوالي درباره شانس قهرماني تيمش به تبعيضي که اتحاديه فوتبال انگليس در مورد برخي تيم‌ها (از جمله تغيير زمان بازي‌هاي منچسترسيتي در ليگ برتر انگليس) قائل مي‌شود، کنايه زد. او در جواب اين سوال که آيا چلسي مي‌تواند قهرمان ليگ برتر شود گفت: اگر بگذارند، قهرمان هم مي‌شويم.


منبع : تسنیم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش