کاهش 35 درصدی تلفات جاده‌ای

کد خبر 16195 - 1393 01 | تاریخ: 942 روز پیش-1393/01/05 | ساعت: 11:11

وحید قبادی‌دانا ظهر امروز با حضور در استان قزوین از خدمات ارائه شده توسط نیروهای جمعیت هلال احمر این استان در مناطق مختلف بازدید و سرکشی کرد.

وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: تلفات جاده‌ای در همین روزهای نخست تعطیلات نوروزی 35 درصد نسبت به سال‌ گذشته کاهش داشته که آمار قابل توجهی است.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: در نوروز امسال طرح‌های امداد و نجات و ایمنی در جمعیت هلال احمر کشور تهیه و تدوین شده و اجرا می‌شود.

قبادی دانا خاطرنشان کرد: جشنواره فیلم و عکس انسان دوستی نیز توسط هلال احمر با توجه به فرا رسیدن سال نو برگزار و پس از تعطیلات نوروزی به 80 نفر از برگزیدگان این جشنواره هدایایی اهدا می‌شود.

وی همکاری سازمان جوانان با جمعیت هلال احمر را نیز افزایش یافته عنوان و تأکید کرد: 16 هزار و 507 نفر از جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در این ایام به هم‌وطنان خدمات‌رسانی می‌کنند.

این مسئول ادامه داد: تاکنون بیش از 2 میلیون و 280 هزار اقلام راهنمایی و فرهنگی برای معرفی مناطق گردشگری و همچنین پرخطر در ورودی شهرها در بین مسافران نوروزی توزیع شده است.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر یادآور شد: 92 هزار ایستگاه سلامت نیز در ایام تعطیلات نوروزی تست فشار و قند مسافران نوروزی را به صورت رایگان انجام می‌دهد.

قبادی‌دانا در خاتمه تأکید کرد: تاکنون در این تعطیلات نوروزی بیش از 3 میلیون و 270 هزار مسافر نوروزی به پایگاه‌های هلال احمر مراجعه کرده‌اند.


منبع : خبرگزاری فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 1 + 1 چند است؟

مطالب تصادفی

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار