کاهش 35 درصدی تلفات جاده‌ای

کد خبر 16195 - 1393 01 | تاریخ: 1340 روز پیش-1393/01/05 | ساعت: 11:11

وحید قبادی‌دانا ظهر امروز با حضور در استان قزوین از خدمات ارائه شده توسط نیروهای جمعیت هلال احمر این استان در مناطق مختلف بازدید و سرکشی کرد.

وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: تلفات جاده‌ای در همین روزهای نخست تعطیلات نوروزی 35 درصد نسبت به سال‌ گذشته کاهش داشته که آمار قابل توجهی است.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: در نوروز امسال طرح‌های امداد و نجات و ایمنی در جمعیت هلال احمر کشور تهیه و تدوین شده و اجرا می‌شود.

قبادی دانا خاطرنشان کرد: جشنواره فیلم و عکس انسان دوستی نیز توسط هلال احمر با توجه به فرا رسیدن سال نو برگزار و پس از تعطیلات نوروزی به 80 نفر از برگزیدگان این جشنواره هدایایی اهدا می‌شود.

وی همکاری سازمان جوانان با جمعیت هلال احمر را نیز افزایش یافته عنوان و تأکید کرد: 16 هزار و 507 نفر از جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در این ایام به هم‌وطنان خدمات‌رسانی می‌کنند.

این مسئول ادامه داد: تاکنون بیش از 2 میلیون و 280 هزار اقلام راهنمایی و فرهنگی برای معرفی مناطق گردشگری و همچنین پرخطر در ورودی شهرها در بین مسافران نوروزی توزیع شده است.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر یادآور شد: 92 هزار ایستگاه سلامت نیز در ایام تعطیلات نوروزی تست فشار و قند مسافران نوروزی را به صورت رایگان انجام می‌دهد.

قبادی‌دانا در خاتمه تأکید کرد: تاکنون در این تعطیلات نوروزی بیش از 3 میلیون و 270 هزار مسافر نوروزی به پایگاه‌های هلال احمر مراجعه کرده‌اند.


منبع : خبرگزاری فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 17 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار