آنچلوتی: اشتباهات کوچک شکست ما را رقم زد

کد خبر 16289 - 1393 01 | تاریخ: 944 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 01:47

00946636
کارلو آنچلوتي بر اين باور است که اشتباهات کوچک منجر به شکست 4 بر 3 شاگردانش در ال‌کلاسيکو شده است. دو پنالتي در نيمه دوم که توسط مسي به گل تبديل شد، باعث هت‌تريک مسي و پيروزي 4 بر 3 بارسا مقابل رئال مادريد شد.

آنچلوتي پس از اين مسابقه اظهار داشت: هنوز رقابت براي قهرماني وجود دارد. به يک واکنش فوري نياز داريم. بارها گفته‌ام که قهرمان لاليگا در آخرين مسابقه مشخص مي‌شود. بايد به جنگيدن ادامه دهيم. بايد واکنش نشان دهيم.

وي ادامه داد: هنوز با بازيکنان درباره اين مسابقه صحبت نکرده‌ام. اشتباهات کوچکي مرتکب شديم و به همين دليل شکست خورديم. تيم براي برخاستن و حرکت کردن آماده است. بايد از بازي خودمان راضي باشيم.

سرمربي رئال مادريد خاطرنشان کرد: برايم سخت است که درباره تصميمات داوري صحبت کنم. درست است که مسي سه گل زد اما هر اشتباهي مقابل بازيکني مثل او به شما ضرر مي‌زند. 9 مسابقه ديگر باقي مانده است و هر بازي تعيين‌کننده است.

وي اضافه کرد: خيلي پيشرفت کرده‌ايم. تيم توانايي‌هاي خود را نشان داد و آن را در زمين اثبات کرد. بازي خوبي بود اما حالا بايد آن را سريع فراموش کنيم. مسابقه بعدي ما مهم است.

 


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 15 + 10 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش