در نوروز حتما به این وب‌سایت‌ها سر بزنید!

کد خبر 16290 - 1393 01 | تاریخ: 939 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 01:48

این روزها، نامعلومی هوای استان‌های ایران، مردم را برای گشت و گذار و یا سفر به دردسر انداخته است. اما سایت‌های هواشناسی، به خصوص از نوع داخلی، می‌توانند کمک زیادی به مردم برای اطلاع از وضعیت هوای مبدا، مقصد و یا برنامه‌ریزی گشت و گذارهایشان کند.

معروف‌ترین این وب‌سایت‌ها، سایت سازمان هواشناسی کشور به آدرس http://www.irimo.ir است که وضع فعلی هوا، پیش‌بینی هوا، وضع هوای راه‌های کشوذ وضع هوای مناطق جهان و هشدارهای هواشناسی را برای کاربران به نمایش می‌گذارد.

پس از این وب‌سایت، برای اطلاع از وضعیت هوای شهرها در زمان فعلی و تا 5 روز آینده و همچنین مشاهده‌ی تصویر ماهواره‌یی وضعیت هوا می‌توانید به وب‌سایت http://www.havairan.com مراجعه کنید.

اگر در روزهای باقی مانده از تعطیلات و پس از دید و بازدیدهای نوروزی خود قصد مسافرت دارید نیز، برای انتخاب بهترین راه رسیدن به مقصد و آگاهی از فاصله‌ی شهرها از یکدیگر و یا مسیر سفر از شهری به شهر دیگر، از وب‌سایت بهراه به آدرس http://www.behrah.com استفاده کنید.

وب‌سایت مرکز مدیریت راه‌های کشور به آدرس http://iran141.ir نیز نقشه‌ی ترافیکی آنلاین راه‌ها و جاده‌های کشور، رخدادهای جاده‌یی و راه بندان‌های مسیرها را برای کاربر نمایش می‌دهد.

همچنین برای استفاده از خدمات گردشگری می‌توانید به وب‌سایت شرکت باشگاه گردشگری ایرانیان با آدرس http://www.iratco.com مراجعه کنید و حتی نرم‌افزار آندروید این وب‌سایت را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید. این وب‌سایت دارای خدماتی از جمله نمایش جزییات تورهای ایرانگردی، خارجی و لحظه آخری، خدمات مسافرتی، اطلاعات هتل‌ها و رستوران‌ها در استان‌های مختلف کشور و ورزش‌ها و سرگرمی‌های هر شهر می‌باشد.

امیدواریم با این اطلاعات، بهره‌ی بیش‌تری از تعطیلات نوروز خود ببرید.


منبع : قدس آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 9 + 8 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط علم و فناوری