در نوروز حتما به این وب‌سایت‌ها سر بزنید!

کد خبر 16290 - 1393 01 | تاریخ: 1275 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 01:48

این روزها، نامعلومی هوای استان‌های ایران، مردم را برای گشت و گذار و یا سفر به دردسر انداخته است. اما سایت‌های هواشناسی، به خصوص از نوع داخلی، می‌توانند کمک زیادی به مردم برای اطلاع از وضعیت هوای مبدا، مقصد و یا برنامه‌ریزی گشت و گذارهایشان کند.

معروف‌ترین این وب‌سایت‌ها، سایت سازمان هواشناسی کشور به آدرس http://www.irimo.ir است که وضع فعلی هوا، پیش‌بینی هوا، وضع هوای راه‌های کشوذ وضع هوای مناطق جهان و هشدارهای هواشناسی را برای کاربران به نمایش می‌گذارد.

پس از این وب‌سایت، برای اطلاع از وضعیت هوای شهرها در زمان فعلی و تا 5 روز آینده و همچنین مشاهده‌ی تصویر ماهواره‌یی وضعیت هوا می‌توانید به وب‌سایت http://www.havairan.com مراجعه کنید.

اگر در روزهای باقی مانده از تعطیلات و پس از دید و بازدیدهای نوروزی خود قصد مسافرت دارید نیز، برای انتخاب بهترین راه رسیدن به مقصد و آگاهی از فاصله‌ی شهرها از یکدیگر و یا مسیر سفر از شهری به شهر دیگر، از وب‌سایت بهراه به آدرس http://www.behrah.com استفاده کنید.

وب‌سایت مرکز مدیریت راه‌های کشور به آدرس http://iran141.ir نیز نقشه‌ی ترافیکی آنلاین راه‌ها و جاده‌های کشور، رخدادهای جاده‌یی و راه بندان‌های مسیرها را برای کاربر نمایش می‌دهد.

همچنین برای استفاده از خدمات گردشگری می‌توانید به وب‌سایت شرکت باشگاه گردشگری ایرانیان با آدرس http://www.iratco.com مراجعه کنید و حتی نرم‌افزار آندروید این وب‌سایت را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید. این وب‌سایت دارای خدماتی از جمله نمایش جزییات تورهای ایرانگردی، خارجی و لحظه آخری، خدمات مسافرتی، اطلاعات هتل‌ها و رستوران‌ها در استان‌های مختلف کشور و ورزش‌ها و سرگرمی‌های هر شهر می‌باشد.

امیدواریم با این اطلاعات، بهره‌ی بیش‌تری از تعطیلات نوروز خود ببرید.


منبع : قدس آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 17 + 6 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط علم و فناوری