مارتینو: برای ما لیگ تازه شروع شد

کد خبر 16291 - 1393 01 | تاریخ: 1334 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 01:50

00946607

خراردو تاتا مارتينو پس از پيروزي 4 بر 3 شاگردانش مقابل رئال مادريد در سانتياگو برنابئو و کاهش اختلاف دو تيم به يک امتياز اظهار داشت: گويا ليگ را دوباره از اول شروع کرده‌ايم. هيچکس به ما فرصت نداد و ما دوباره به کورس قهرماني بازگشتيم.

وي ادامه داد: وقتي مقابل تيمي با قدرت رئال مادريد حاضر مي‌شويد به راحتي مي‌توانيد ببينيد که هفت امتياز با اين تيم فاصله گرفته‌ايد. ما تلاش کرديم تا به بازي برگرديم. زمان زيادي بازي را کنترل کرديم. رئال مادريد از بهترين باشگاه‌هاي اروپا است. آنها هميشه به قدري سرسخت به نظر مي‌رسند که مي‌توانند شما را شکست دهند و همين اين پيروزي را ارزشمندتر مي‌کند.

سرمربي بارسلونا خاطرنشان کرد: نيمار در سن 21 سالگي همه چيز دارد و مي‌داند چگونه در شرايط سخت بازي کند. او در دوران اوجش به سر نمي‌برد اما اين حرکت او بود که به اخراج راموس و پنالتي به سود تيم ما منجر شد.

وي اضافه کرد: مسي در بازي‌هاي اينچنيني زيادي به ميدان رفته است. او به همراه اينيستا، فابرگاس و بوسکتس در خط مياني کمک زيادي به ما کرد و ما بازي را عالي کنترل کرديم. حرف زدن درباره لئو سخت است. مسي رکورد پشت رکورد مي‌زند.

مارتينو گفت: من صحنه‌هاي پنالتي را نديدم. جنجالي‌ترين پنالتي خطاي راموس بر روي نيمار بود. شکي نيست که آن خطا پنالتي بود. از بقيه صحنه‌ها دور بودم. حرفي درباره داوري نمي‌زنم.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 18 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش