پیامک کردن متن تمام نمایشنامه‌های شکسپیر به یک کلاهبردار

کد خبر 16295 - 1393 01 | تاریخ: 1337 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 01:58

یک جوان انگلیسی که هنگام خرید اینترنتی دستگاه پلی‌استیشن ۳، مورد کلاهبرداری واقع‌ شده بود، قصد دارد تا با پیامک کردن تمام متون ادبی شکسپیر از این کلاهبردار اینترنتی انتقام بگیرد!

بر اساس گزارش بریستول پست، اد جوزف ۲۴ ساله سفارش خرید یک دستگاه پلی‌استیشن ۳ با قیمت ۸۰ پوند را برای یکی از کاربران سایت Gumtree گذاشته بود اما ظاهرا کاربر مورد نظر یک کلاهبردار اینترنتی از آب در می‌آید که حالا تنها یک شماره تلفن همراه از او باقی مانده است!

Edd-Joseph

اما جوزف قصد دارد متن کامل نمایشنامه‌های هملت، مکبث و اتلو شکسپیر را برای این فرد کلاهبردار اس‌ام‌اس کند و تا کنون ۲۲ نمایشنامه‌ کامل که مجموع آنها ۱۷،۴۲۴ پیامک شده را ارسال کرده است. ظاهرا وی قصد ندارد ارسال این گونه پیامک‌ها را متوقف کند و جالب است بدانید بر اساس قراردادی که وی با اپراتور مخابراتی خود بسته، در واقع این اس ام اس‌ها برای او هیچ هزینه‌ای ندارد!

وی به بریستول پست گفته است: ممکن است این عمل سودی در پی نداشته باشد اما من سعی دارم تا از این طریق به این آدم کلاهبردار و بی‌فرهنگ نشان دهم که هیچ بویی از تمدن و فرهنگ نبرده است. من آدم اهل مطالعه‌ای نیستم و به کارهای شکسپیر هم علاقه چندانی ندارم اما متون شکسپیر به دلیل طولانی بودن برای هدف من ایده‌آل است.

جالب است که شکسپیر در قسمتی از هملت گفته است که حرف زیاد و بیهوده از قدر و منزلت آدمی خواهد کاست! و یا به قول ما ایرانی‌ها:

کم گوی و گزیده گوی چون در           تا ز اندک تو جهان شود پر


منبع : فارنت

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 5 + 6 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط علم و فناوری