سیدورف: این تساوی یک گام رو به جلو بود

کد خبر 16298 - 1393 01 | تاریخ: 1336 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 02:02

00946655
کلارنس سيدورف تساوي يک بر يک تيمش مقابل لاتزيو را يک گام مثبت دانست و در خطر بودن حضورش روي نيمکت ميلان را رد کرد. ميلان در حال حاضر شرايط سختي را تجربه مي‌کند؛ از ليگ قهرمانان اروپا حذف شد و پيش از ديدار با لاتزيو در چهار ديدار اخير خود شکست خورده بود اما به نظر مي‌رسد با تساوي اين تيم مقابل لاتزيو ورق در حال برگشتن است.

سيدورف در اين باره اظهار داشت: بازيکنانم نشان دادند که تيم منسجمي هستند و مي‌خواهند پيشرفت کنند. آنها به يکديگر کمک کردند و اين باعث تأسف است که سه امتياز اين مسابقه را به دست نياورديم اما بازي متعادلي بود.

وي ادامه داد: هميشه تلاش مي‌کنيم تا بهترين عملکردمان را به نمايش بگذاريم اما در حال حاضر انسجام، تأثيرگذاري و فرصت ندادن به حريف براي گلزني مهم‌تر است. اگر اين کار را انجام دهيم، مي‌توانيم بازي به بازي ساخته شويم.

سرمربي ميلان خاطرنشان کرد: تلاش کردم تا شجاعت را به بازيکنان ياد دهم؛ خوشي را به بازيکنان برگردانم و به آنها باور بدهم که شايد از تغييرات تاکتيکي پنهان‌تر است. وقتي يک مربي اخراج شود، بحران به وجود مي‌آيد بنابراين بايد تيم را به مسير اصلي برگردانم و از اين لحاظ از روند پيشرفت تيم راضي هستم.

وي اضافه کرد: بازيکنان در تمرينات سخت تلاش مي‌کنند تا پيشرفت کنند و از اين شرايط خارج شوند. اين نتيجه يک گام مثبت رو به جلو بود. هرگز در اين باشگاه تفرقه به وجود نيامده است. خوشحالم که اين واکنش و شخصيت را از بازيکنان و باشگاه مي‌بينم.

سيدورف گفت: در نشست خبري هم به اين مورد اشاره کردم که رئيس باشگاه هيچ اشاره‌اي نسبت به اينکه مهلتي به من داده شود يا اخطاري به من داده شود، نداشته‌اند. با توجه به قراردادم در اين تيم مي‌مانم.

وي افزود: از تجربه کار روزانه، تمرين و بودن در کنار بازيکنان لذت مي‌برم و هر روز پيشرفت مي‌کنم.


منبع : فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 3 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش