کونته: گام بلندی برای قهرمانی برداشتیم

کد خبر 16305 - 1393 01 | تاریخ: 1339 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 02:11

00942147

يوونتوس موفق شد با برتري برابر کاتانيا يک گام ديگر به قهرماني در اين فصل ليگ ايتاليا نزديک تر شود.

 آنتونيو کونته پس از پيروزي برابر کاتانيا گفت: به نظرم داور بازي با اخراج ما به بازيکنان هشدار داد که اوضاع را آرام دنبال کنند، چراکه او نميتوانست در همان ابتدا چند بازيکن را اخراج کند. تصميم او را درک کرديم. من و ماران قصد داور را از اين مسئله به خوبي فهميديم و اين بازي قطعاً براي قضاوت ساده نبود و بسيار هيجاني و پر اتفاق بود که خوشحالم شاگردانم با موفقيت آن را پشت سرگذاشتند. "

سرمربي يوونتوس ادامه داد:اين يک گام ديگر به سوي اسکودتو بود. رم هم اين فصل عملکرد بسيار خوبي داشته است و احترام خاصي براي اين تيم قائل هستيم. بايد در ادامه کار سرمان را پايين انداخته و اين روند را حفظ کنم. ما هر سه روز يک بار بازي مي کنيم و رم استراحت کافي براي بازي ها دارد. پس نمي توانيم از اين مسئله چشم پوشي کنيم.

کونته در خصوص هدف گرفتن 100 امتياز در فصل جاري گفت:تيم از نظر تجربي و اعتماد به نفس سه سال پياپي با هم بوده و اکنون در شرايط خوبي قرار گرفته است. سه سال با هم بودن باعث شده تا يوونتوس فصل خارق العاده اي را با اين تعداد از امتيازات پشت سربگذارد. طبيعي است در سومين سال فعاليتمان رقبا کمي ما را بهتر بشناسند، امّا ما هم به مرور شيوه بازي خود را تغيير داده ايم.

سرمربي يوونتوس درباره رويارويي با ليون فرانسه در مرحله يک چهارم نهايي ليگ اروپا نيز گفت: هميشه براي پيروزي به زمين مي رويم. ليون تيم بسيار خوبي است، امّا ما قصدمان رسيدن به مقاطع بالاتر است. نه بازي از سري آ باقيمانده است که اين مي تواند انرژي زيادي از ما بگيرد. بنابراين بيشتر به فکر اين هستم که تعادلي ايجاد کنم که از اين حيث به مشکل نخوريم.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش