تکواندوکاران ایران به مصاف رقبای خود می‌روند

کد خبر 16327 - 1393 01 | تاریخ: 1336 روز پیش-1393/01/06 | ساعت: 03:14

فردا (سه‌شنبه) و در روز سوم از اين دوره مسابقات 198 تکواندوکار در شش وزن به رقابت مي‌پردازند که تيم ايران در هر شش وزن نمايندگان خود را به مصاف رقباي خود مي‌فرستد.

در وزن 42- کيلوگرم که 25 تکواندوکار به رقابت خواهند پرداخت، مژگان زادمحمد در اولين ديدار به مصاف "نگويان تاي" از ويتنام مي‌رود و در صورت برتري با "رووينا لاوو" از کانادا مبارزه خواهد کرد.

پريسا جوادي در وزن 59- کيلوگرم دور نخست به ديدار "گارزوکاستيا" از ليتواني مي‌رود و در صورت برتري با برنده پيکار انگليس و بلژيک مبارزه خواهد کرد. در اين وزن 31 تکواندوکار شرکت دارند.

سومين نماينده تيم دختران ايران "کيميا عليزاده" است که در وزن 52- کيلوگرم در ميان 35 تکواندوکار دور نخست با "ماکولو" از آمريکا مبارزه مي‌کند و در صورت برتري به ديدار برنده مبارزه سنگاپور و کنگو مي‌رود.

تيم پسران کشورمان فردا سه نماينده دارد. مهدي اسحاقي در وزن 45- کيلوگرم دور نخست استراحت دارد و سپس با يکي از تکواندوکاران چين يا آمريکا مبارزه مي‌کند. در اين وزن 38 تکواندوکار حضور دارند.

همچنين فرشاد منصفي در وزن 68- کيلوگرم دور نخست استراحت دارد و سپس با برنده مبارزه تکواندوکاران اسپانيا و آلمان مبارزه خواهد کرد.

در وزن 78- کيلوگرم پسران اميرحسين اميدي دور نخست به مصاف "روسلان شين" از ازبکستان مي‌رود و در صورت برتري با برنده مبارزه چين و ترکيه پيکار مي‌کند.

دهمين دوره رقابتهاي تکواندو قهرماني نوجوانان در حالي به ميزباني چين تايپه جريان دارد که تيم اعزامي کشورمان تاکنون موفق به کسب يک نشان نقره توسط فاطمه اموري در وزن 44- کيلوگرم شده است.


منبع : فدراسیون تکواندو

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 2 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش